Gebe değilmişim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Rojda66 tarafından oluşturulan Gebe değilmişim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebe değilmişim
Konbuyu başlatan Rojda66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Rojda66

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar gebe değilmişim hatta pcso çıktı. Sağ göğsümde kitle vardı mamografi cekildim meme kanserinden şüpheleniyorlar artık cidden yoruldum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220617-004427_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20220617-004427_e-Nabz.jpg
    25.2 KB · Görüntüleme: 78

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun çiçeğim rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah dualarım seninle🤲🤲🤲🤲

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar gebe değilmişim hatta pcso çıktı. Sağ göğsümde kitle vardı mamografi cekildim meme kanserinden şüpheleniyorlar artık cidden yoruldum.
Gecmis olsun cnm iyi düşün iyi olsun Allah in izni ile güzel kapılar açılsın sana da tedavi ni aksatma üzülme de şükür et ınş yanılmıştır doktor başka doktor a da gozuk balim dualarimiz seninle balim😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çiçeğim hiç moralini bozma polikistik over sendromu bendede vardı yumurtlama takibiyle şuan 32 haftalık gebeyim. Göğüs konusuna gelince inşallah kötü huylu bir kitle değildir eğer öyleyse ondada sorun olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.