Sorum var Gebe Kalamıyorum 😔

• Konbuyu başlatan Şerife A.
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şerife A. tarafından oluşturulan Gebe Kalamıyorum 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 238 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebe Kalamıyorum 😔
Konbuyu başlatan Şerife A.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️
Ş

Şerife A.

Guest
Merhaba herkese. Tavsiyeleriniz ihtiyacım var. 11 aylık evliyim yaşım 27. Eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz. Bir çok doktora gittik eşim de ben de. Hepsi de bir sorun olmadığını söyledi. Bekleyin dediler. Bir de evlendiğimden beri eşimin ailesi benimle çok uğraştılar hala da öyleler. Bu sebeple 11 aydır çok fazla sinir stres yüklüyüm. Tecrübeli annelerimiz tavsiyelerinize ihtiyacım var 😊😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba herkese. Tavsiyeleriniz ihtiyacım var. 11 aylık evliyim yaşım 27. Eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz. Bir çok doktora gittik eşim de ben de. Hepsi de bir sorun olmadığını söyledi. Bekleyin dediler. Bir de evlendiğimden beri eşimin ailesi benimle çok uğraştılar hala da öyleler. Bu sebeple 11 aydır çok fazla sinir stres yüklüyüm. Tecrübeli annelerimiz tavsiyelerinize ihtiyacım var 😊😊
Allah'ım gönlüne göre versin inşallah kuzum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım inşallah pek yakında nasip eder canım. Ama bence stres sıkıntı yapma psikolojik olarak bile bebeğin olması zor olabiliyormuş ondan sakin ol akışa bırak nasip ne zamansa o zaman seni bulur emin ol 🤗🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.