Sorum var Gebe miyim(Resimli)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deniziix9 tarafından oluşturulan Gebe miyim(Resimli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,199 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebe miyim(Resimli)
Konbuyu başlatan Deniziix9
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3455Ekli dosyayı görüntüle 3456arkadaşlar öyle aşırı regl ağrım yok ama peçeteyle sildikçe böyle geliyor sizce gebelik kanaması mı yoksa regl mi oluyorum anlayamadım
regilin ilk basladigidna boyle
oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

18 yaşındayım ailem vs bilmiyor yapamam
ahbe canim benim neden boyle bir riske giriyorsun evlu degilken iliskiye girmene bir sey demiyorum senin heyatin senin kararin amma korumman daha iyi olmazmi hamile kalirsan boyle sorumlulug icin daha cok kucuksin🥹

Deniziix9

Kayıtlı Üye
rank
Kesin sonuç için adet gecikmeni beklemen lazım kuzu
regilin ilk basladigidna boyle
oluyor

ahbe canim benim neden boyle bir riske giriyorsun evlu degilken iliskiye girmene bir sey demiyorum senin heyatin senin kararin amma korumman daha iyi olmazmi hamile kalirsan boyle sorumlulug icin daha cok kucuksin🥹
Herkes farklı bir şey diyor korkuyorum aslında dölleri hiç değmemişti öyle temasta olmadı ama şimdi böyle şeyi yaşayınca kendi kendime korktum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Herkes farklı bir şey diyor korkuyorum aslında dölleri hiç değmemişti öyle temasta olmadı ama şimdi böyle şeyi yaşayınca kendi kendime korktum
Lütfen bu nitelikteki içeriği sitemizde tartışmayın. Bu bizim kurallarımıza uymuyor. Mesajınız kaldırılmış veya değiştirilmiş olabilir.

Hesabınızın erişimi, bu işlemlere bağlı olarak sınırlandırılabilir. Lütfen sitemizde içerik yayınlarken veya kullanırken bunu aklınızda bulundurun

Deniziix9

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen bu nitelikteki içeriği sitemizde tartışmayın. Bu bizim kurallarımıza uymuyor. Mesajınız kaldırılmış veya değiştirilmiş olabilir.

Hesabınızın erişimi, bu işlemlere bağlı olarak sınırlandırılabilir. Lütfen sitemizde içerik yayınlarken veya kullanırken bunu aklınızda bulundurun
Ne alaka

Adet başlangıcı bu ilerleyen günleri takip et beta HCG kan testi ver istersen
Ağrım başladı şimdi de adet oldum galiba

Tüm sayfalar yüklendi.