Gebekilik Testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mrsbaytar tarafından oluşturulan Gebekilik Testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,219 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebekilik Testi
Konbuyu başlatan Mrsbaytar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mrsbaytar

Kayıtlı Üye
rank
image.jpg

Merhaba arkadaşlar ben ikinci kez bu testi yapıyorum arası bir hafta olmadı ama bi kaç gün sonra ikinciyi yaptım ve ilkinde bu ikinci silik çizgi çıkmamıştı sizce ne anlama geliyor ilk mesai başlangıcında kan testi vereceğim ama insan merak ediyor tabiki 🫣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3930
Merhaba arkadaşlar ben ikinci kez bu testi yapıyorum arası bir hafta olmadı ama bi kaç gün sonra ikinciyi yaptım ve ilkinde bu ikinci silik çizgi çıkmamıştı sizce ne anlama geliyor ilk mesai başlangıcında kan testi vereceğim ama insan merak ediyor tabiki 🫣
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum kan testi en kesin sonuç ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3930
Kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah en net sonuc kan testi ama benim oglumda yaptığında ayni böyle sılikti acikcasi hakkinda hayirlisi olsun birtanem🙏🤲🥰

Mrsbaytar

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah en net sonuc kan testi ama benim oglumda yaptığında ayni böyle sılikti acikcasi hakkinda hayirlisi olsun birtanem🙏🤲🥰
İlk iş kan vermek tabiki ama malum 1 mayıs resmi tatil salıya kadar bekleyemedim burdan paylaşıp tecrübelerinizi öğrenmek istedim 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım benim gözün aydın inşallah herşey gönlünce olur bizede haber ver kuzum kan testini verince 🤲🏻❤️
Tabiki vericem artık hep takipteyim burdayım 🥰 teşekkür ederim ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.