Gebeliğin ilk zamanlarında lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kardelen61 tarafından oluşturulan Gebeliğin ilk zamanlarında lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 533 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeliğin ilk zamanlarında lekelenme
Konbuyu başlatan kardelen61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Benim iki sorum olacak;
Birincisi: En son adet tarihim 7 Ekim benim...şuana kadar 2 doktora gittim ..bir tanesi adetimin ilk gününden gebeligimi hesaplama yaptı..diğeri utrasyondaki sonuca göre gebeligimi hesapladı..hangisi doğru acaba..iki doktor arasında 3 hafta oynuyor nerdeyse ...
ikincisi: kahverengi lekelenmelerim oluyor...doktor düşük tehliken var kesenin çevresinde kanama var ondan dedi..iğne ile ilaç kullanımı baslattı...Benim gibi kahverengi lekelenmesi olan oldu mu ve ne kadar sürede kesildi bu lekelenmeler...ve korkulacak durumum var mı acaba?
Canım 1.cisi adet olduğun tarihten itibaren geçerli öyle hesaplama yapması lazım ama acaba bebiş geç döllendiği için mi bebiş geriden geliyor haftası anlayamadım onu sor doktoruna ikinci soruna ise ben de de oluyordu hatta kanamam da vardı ağır iş yapma bol bol dinlen beslenmene dikkat et verdiği ilaçları eksiksiz kullan ayaklarını uzat geçer Allah'ım izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar