Gebelik beta.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bade07 tarafından oluşturulan Gebelik beta. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 851 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik beta.
Konbuyu başlatan Bade07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bade07

Bade07

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba aranıza yeni katildim.Cumartesi günü İdrar testi pozitif çıktı. Acilde pazar günü kan verdim kan tahlili sonucu 9242 çıktı. Karnımda ultrasyona baktı kese var bebek yok dedi elevit ilacı verdi. Dün bidaha kan verdim 14400 çıktı.kaç haftalık oluyor doktora sormayı unuttum. Değeri yükselmesi iyimi. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İcim rahatlattı sağol adet duzensizim vardi son adettim 20 ocakti. Şubat mart ayında testler yaptım hep negatif çıktı.buay yapınca pozitif çıktı.haftaya randevum var bakalım 🥰
Onu doktor ayarlar cnm ultrasona göre son adet tarihi söyler sana çünkü bnm de öyle oldu

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Benimde polikistik overim olduğu için son adet tarihlerim hep gebe kalmadan 2 ay öncesi felan olurdu. Muhtemelen 16 marttan felan alır sat tarihini geç döllenme der bişey der 5 haftalık gebe çıkarır seni. :)

Bade07

Kayıtlı Üye
rank
Benimde polikistik overim olduğu için son adet tarihlerim hep gebe kalmadan 2 ay öncesi felan olurdu. Muhtemelen 16 marttan felan alır sat tarihini geç döllenme der bişey der 5 haftalık gebe çıkarır seni. :)
İnşallah canm. Peki kan değeri iyimi yükselmesi pazar günü 9242 dünde verdim 14400 sonuclarim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba aranıza yeni katildim.Cumartesi günü İdrar testi pozitif çıktı. Acilde pazar günü kan verdim kan tahlili sonucu 9242 çıktı. Karnımda ultrasyona baktı kese var bebek yok dedi elevit ilacı verdi. Dün bidaha kan verdim 14400 çıktı.kaç haftalık oluyor doktora sormayı unuttum. Değeri yükselmesi iyimi. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
Güzel yükselmiş canım benimde 26 binlerdeyken bebek gözükmedi ama sonra gördüm bebeği 8.haftada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar