Gebelik hastane

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Azeri zehra tarafından oluşturulan Gebelik hastane başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik hastane
Konbuyu başlatan Azeri zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Azeri zehra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba daha önce bir post açmıştım hamile kalmak için hastaneye gitmek istiyorum çoğu kişi demişti adetin 3. günü git de alttan mı muayene ediliyor yoksa üstten mi Bir bilginiz varsa yazar mısınız

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba daha önce bir post açmıştım hamile kalmak için hastaneye gitmek istiyorum çoğu kişi demişti adetin 3. günü git de alttan mı muayene ediliyor yoksa üstten mi Bir bilginiz varsa yazar mısınız
Alttan bakıyorlar genelde Allah korusun kist falan varsa adetliyken daha net belli oluyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Alttan ultrason ile bakıyo bide kan veriyorsun hormon testi için

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı oluyor mu peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim sadece o kadar mı
Kişiden kişiye göre değişiyor canin bende ağrı olmadı ama bazıları alttan muayene yada ultrasonda hafif ağrı hissettiklerini söylüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar