Gebelik için klomen verdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Gebelik için klomen verdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik için klomen verdi
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba kızlar ben bir yandan kadın doğuma gidiyorum bana tedavi uygulamaya başladı adetin 3. Günü gittim vajinal ultrason yaptı ve klomen ile estrofem başladı 10 gün sonra kontrole çağırdı bize bir kez ilişkiye girin demişti biz de cumartesi günü doktora gittik Perşembe ilişkiye girmiştik cumartesi kontrolde yumurtan çatlamış dedi🙄 ben dedim en son Perşembe ilişkiye girdik niye girmediniz dedi siz bir defa girebilirsiniz dediniz dedim kasık ağrım kontrolden önceki gün olmuştu o gün yumurtlama olmuştur zaten dedi iki güne bir ilişki önerdi kontrolden 3 gün sonra da duphaston başladı bitince gebelik testi yap dedi eşime de sperm testi yapıldı sperm sayısı yeterli ama.ileri hareketi biraz az bu şekilde hamile kalan arkadaşım var mi
İlişkiden sonra altına yastık koy yarım saat yat öyle hamile kalırsın ben çok uğraştım dusukten sonra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkese merhaba kızlar ben bir yandan kadın doğuma gidiyorum bana tedavi uygulamaya başladı adetin 3. Günü gittim vajinal ultrason yaptı ve klomen ile estrofem başladı 10 gün sonra kontrole çağırdı bize bir kez ilişkiye girin demişti biz de cumartesi günü doktora gittik Perşembe ilişkiye girmiştik cumartesi kontrolde yumurtan çatlamış dedi🙄 ben dedim en son Perşembe ilişkiye girdik niye girmediniz dedi siz bir defa girebilirsiniz dediniz dedim kasık ağrım kontrolden önceki gün olmuştu o gün yumurtlama olmuştur zaten dedi iki güne bir ilişki önerdi kontrolden 3 gün sonra da duphaston başladı bitince gebelik testi yap dedi eşime de sperm testi yapıldı sperm sayısı yeterli ama.ileri hareketi biraz az bu şekilde hamile kalan arkadaşım var mi
Olur tabi ki yumurtada çatlamış zaten hayırlı haberlerle inşallah

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2. Hamileliğimde dulphastonla kaldım.

Tüm sayfalar yüklendi.