Gebelik kesesi etrafinda kanama

• Konbuyu başlatan Fatos543444
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatos543444 tarafından oluşturulan Gebelik kesesi etrafinda kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kesesi etrafinda kanama
Konbuyu başlatan Fatos543444
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim
F

Fatos543444

Guest
8haftalik hamileyim hafif bir leke seklinde kanamam oldu doktor kese etrafinda kanama var ama kücük dedi progestan verdi korkuyorum bu tarz bir durum yasayan var mi ????

Otcusevda

Kayıtlı Üye
rank
8haftalik hamileyim hafif bir leke seklinde kanamam oldu doktor kese etrafinda kanama var ama kücük dedi progestan verdi korkuyorum bu tarz bir durum yasayan var mi ????
Bendede aynisi oldu 6 haftalikken kese etrafnda kanama var dedi igne ve ilac versi iki hafta ilaci kullandm ve bol.bol dinlendm cok sukur bi sknti olmadi. Suan 37+4 haftaligm. Dinlen kendni yorma.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ilaci kullanirken de kanaman oldu mu peki
Kanama ilaç kullanırken de oluyo ben bir ay kullandım bu gebelikte iki hafta lekelenme oldu durdu sonra 16+3 olduk ilk gebeligimde 6 ay ne zaman ayaga kalksam doktora gidip gelsem kanamam oluyordu onda iğne hap kullandım hep doğdu oğlum çok şükür zamanla azaliyo sen bol bol yat dinlen en önemli si sitrese girme

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba . Benimde hala şuan kese etrafinda kanama mevcut . 6 haftalıkken öğrendim . Şuan 13. Haftaya gireceğim . Her hafta iğne kullandım hala devam ediyorum. Baya azalmış dedi doktor kanama alanı ama hala devam tam anlamıyla geçmemiş. Yol yasağı ve istirahat vermişti bana 1.5 ay hep yattım dinlendim sadece yemeğe ve tuvalete kalktım onun dışında kalmadım hiç . Çok şükür ilk zamanlar ağrılarım vardı şuan azaldı . Sanada çok geçmiş olsun cnm umarım bir an önce geçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar