Gebelik kesesi var bebek görünmüyor😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftmabtll tarafından oluşturulan Gebelik kesesi var bebek görünmüyor😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,985 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kesesi var bebek görünmüyor😔😔😔
Konbuyu başlatan Ftmabtll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ftmabtll

Ftmabtll

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim, karnımdan muayene oldum gebelik kesesi göründü bebek görünmüyor haftaya bir daha gel dedi.erken yeni olduğu için olabilir mi?boş gebelik mi yaşıyorum anlamadım

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim, karnımdan muayene oldum gebelik kesesi göründü bebek görünmüyor haftaya bir daha gel dedi.erken yeni olduğu için olabilir mi?boş gebelik mi yaşıyorum anl

Bugün doktora gittim, karnımdan muayene oldum gebelik kesesi göründü bebek görünmüyor haftaya bir daha gel dedi.erken yeni olduğu için olabilir mi?boş gebelik mi yaşıyorum anlamadım
Benimde 7 haftalık olana kadar kese var embriyo yok dendi geç döllenme oluyormuş. İçini ferah tut 7haftadan sonra bebişim göründü şuan 15haftaligiz sende görürsün inşallah saglikla

Ftmabtll

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 7 haftalık olana kadar kese var embriyo yok dendi geç döllenme oluyormuş. İçini ferah tut 7haftadan sonra bebişim göründü şuan 15haftaligiz sende görürsün inşallah saglikla
Amin inşallah cümlemizinkini inşallah canım, teşekkür ederim inşallah Rabbim nasip eder🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıksın 9.haftaya kadar zamanı var görünmesi için
5 haftalık olması gerekiyor, anladım canım inşallah Rabbimin izniyle, teşekkür ederim ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.