Gebelik kolastazi (gebelik kaşıntı si)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinimbenimherseyim. tarafından oluşturulan Gebelik kolastazi (gebelik kaşıntı si) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,545 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kolastazi (gebelik kaşıntı si)
Konbuyu başlatan Ecrinimbenimherseyim.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ünyeherbalifeyasemin

Aslisaremira

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen oldum öldüm kasintidan sonra kasimaktan kanadı iltihap kapti ağlaya ağlaya idrara ciktim 1 hafta surundum antibiyotik fitil trovozol hiç biri ise yaramadı en sin bebeğime aldığım bepantol pişik kremi surmemle rahatlarım kesin kullan çok işe yarıyor doktor demedi ben denedim ama zaten zarari yokmuş

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende de oldu sanırım kullandığım duş jeli yaptı. Vajinamı pamukla ve sirkeli su ile sildim. Gece uykumdan uyanıyordum resmen. Bir haftaya kalmadan geçti çok şükür

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen oldum öldüm kasintidan sonra kasimaktan kanadı iltihap kapti ağlaya ağlaya idrara ciktim 1 hafta surundum antibiyotik fitil trovozol hiç biri ise yaramadı en sin bebeğime aldığım bepantol pişik kremi surmemle rahatlarım kesin kullan çok işe yarıyor doktor demedi ben denedim ama zaten zarari yokmuş
Benim dediğim farklı bişi elde ayakta ve bütün vucuta kaşıntı oluyor ve doğum yapmayan kadar geçmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bende de oldu sanırım kullandığım duş jeli yaptı. Vajinamı pamukla ve sirkeli su ile sildim. Gece uykumdan uyanıyordum resmen. Bir haftaya kalmadan geçti çok şükür
Benim dededigim farklı bişi en çok el ve ayak kaşıntısı ve vucuta kaşıntı oluyor gebelik sonlanmadan bitmiyoy

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim dediğim farklı bişi elde ayakta ve bütün vucuta kaşıntı oluyor ve doğum yapmayan kadar geçmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim dededigim farklı bişi en çok el ve ayak kaşıntısı ve vucuta kaşıntı oluyor gebelik sonlanmadan bitmiyoy
Bende ilk gebeligimde yasadim cnm resmen kabus artik kasiya kasiya kanıyordu ve bende bu sebepten dolayı erken dogum yapmistim 34. haftda simdi 2.hamileliğim 32.haftadayım yine basladi kaşıntılarım bakalim haftaya kontrolum var soylicem doktoruma inşaallah bi sorun cikmaz yine

B

Bes

Guest
İlk gebeliğimde yaşadım. Korkunç zamanlardı. Özellikle kollarım ve bacaklarım, okadar yaşımıyordu ki kan içinde kalıyordu. Safra kesesinin işlevini yerine getirememesinden kaynaklanan ve sadece hamilelikte görünen Bi hastalık. Doğumla beraber bucak kesiği gibi geçiyor. Karaciğer testleri falan yaptırmıştım hastalığın belirlenebilmeai içi.

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimde yaşadım. Korkunç zamanlardı. Özellikle kollarım ve bacaklarım, okadar yaşımıyordu ki kan içinde kalıyordu. Safra kesesinin işlevini yerine getirememesinden kaynaklanan ve sadece hamilelikte görünen Bi hastalık. Doğumla beraber bucak kesiği gibi geçiyor. Karaciğer testleri falan yaptırmıştım hastalığın belirlenebilmeai içi.
Aynen oyle cnm hatta bende dogumdan sonra bile hemen gecmedi 40im dolduktan sonra gecmeye başladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar