Sorum var Gebelik le ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknullllu tarafından oluşturulan Gebelik le ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 214 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik le ilgili
Konbuyu başlatan İlknullllu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

İlknullllu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 18 haftalık hamileyim bugün doktora gittim doktor bana bebeğin başının aşağıya düştüğü nu soyldi
bir hafta dinlenmemi istedi benim de kasik ağrım var daha önce bu durumu yaşayan varmı aranızda inşallah bir sıkıntı olmaz telaşlıyim biraz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar ben 18 haftalık hamileyim bugün doktora gittim doktor bana bebeğin başının aşağıya düştüğü nu soyldi
bir hafta dinlenmemi istedi benim de kasik ağrım var daha önce bu durumu yaşayan varmı aranızda inşallah bir sıkıntı olmaz telaşlıyim biraz
Merhaba canım elinden geldiğince kalkmamaya çalış lavabo dışında bikac ay böyle kalkma bol bol dinlen senin için daha iyi olucaktir

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm bol bol dinlen uzanırkende ayaklarını havada tut arada yani daha erken inşallah düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.