Gebelik mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ece eslem tarafından oluşturulan Gebelik mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 913 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik mi
Konbuyu başlatan Ece eslem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kimse yüklenmiyor ama şöyle düşün canım sen doktoruna pedini atar mısın ? Bu yerleşmemi yoksa regl mi diye onu da geçtim biz bunun bilincin de iken bunun bilince olmayan bir insanın evlenmesi yada ilişkiye girmesi kadar saçma bir şey yok . Sen 15 yılda öğrenemediğin regl ben sana bir yazı da nasıl öğreteyim derler adama . Kendi annene kardeşine atamayacağın fotoyu buraya yükleyemezsin ! Bu kadar netim bu konu da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki gebelik geçirdim birinci de o kadar çok kanama lekelenme oldu ki buraya bir kere atmadım atmam da anneme bile atmadım hastaneye o an gider doktoruma miktarını ve rengini söylerdim o kontrol ederdi . İnsanın bunun bilincinde olması lazım . Eğer gebemiyim diye korkacaksan ilişkiye girmeyeceksin .
Hani burasi kadinlar gurubu ya ondan atmișdir yani haklisiniz ama Hakaret veya kotu sozu hakketmiyor bence oda kadin bu benim duşuncem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hani burasi kadinlar gurubu ya ondan atmișdir yani haklisiniz ama Hakaret veya kotu sozu hakketmiyor bence oda kadin bu benim duşuncem
Kimse haraket etmiyor ama o kendi kanlı peçetesini yada pedini atarak burada bir çok annenin hakkına giriyor. Bu daha büyük bir şey ve kdın uygulaması diye aramızda erkek olmadığını bilemeyiz . Burada kaç tane erkek üye sildik biz Şuan var mı yok mu belli değil aslında biraz da bu yüzden atmayın atmayın diyoruz

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kimse haraket etmiyor ama o kendi kanlı peçetesini yada pedini atarak burada bir çok annenin hakkına giriyor. Bu daha büyük bir şey ve kdın uygulaması diye aramızda erkek olmadığını bilemeyiz . Burada kaç tane erkek üye sildik biz Şuan var mı yok mu belli değil aslında biraz da bu yüzden atmayın atmayın diyoruz
bir Kadina Cahıl vesare sozler hakaret degil mi
Hem erkekler utanmayarak kadınlar kulubune üvey olmakdan utanmiyorlar ama kadınlar Normal olan regl atınca mi Utanç verici oluyor BAKİN bende kadının yapti şeyı desteklemiyorum hamileler vesare hasas insanlar var Lakın bu sozlerıde hakketdını düşünmüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
bir Kadina Cahıl vesare sozler hakaret degil mi
Hem erkekler utanmayarak kadınlar kulubune üvey olmakdan utanmiyorlar ama kadınlar Normal olan regl atınca mi Utanç verici oluyor BAKİN bende kadının yapti şeyı desteklemiyorum hamileler vesare hasas insanlar var Lakın bu sozlerıde hakketdını düşünmüyorum
Cahil diyen kim canım ? Her şeyi geçtim bir insanın bir platforma regl fotosunu atması sence normal mi ? O zaman normalse neden burada ki insanlara atmak yerine annesine ya da kardeşine atmıyor yada normal bir arkadaş ortamına bunu hiç düşündün mü ? Burada doktor muyuz biz regl kanına bakıp şu şu diyelim . Lütfen kanlı resimleri vs atmak gibi şeyleri normalleştirmeyelim ha o fotoyu bize atmış ha sokakta birine göstermiş aynı mantık

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Cahil diyen kim canım ? Her şeyi geçtim bir insanın bir platforma regl fotosunu atması sence normal mi ? O zaman normalse neden burada ki insanlara atmak yerine annesine ya da kardeşine atmıyor yada normal bir arkadaş ortamına bunu hiç düşündün mü ? Burada doktor muyuz biz regl kanına bakıp şu şu diyelim . Lütfen kanlı resimleri vs atmak gibi şeyleri normalleştirmeyelim ha o fotoyu bize atmış ha sokakta birine göstermiş aynı mantık
O onun sorunu demek ki insanlara gostermeyi seviyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Abla siz payları yazıyorsunuz ama o paylar eskiyor yeni paylaşım açıldıkça o yazdıklarınız eskiyip gidiyor yarin bir gün yeni biri daha gelicek bu uygulamaya oda aynı şeyi yapicak evli olmayanlar yapıyor o iğrençliği maalesefki
Canım ben sabit bir mesaj attım post olarak üye olan herkes ilk onu görecek ona rağmen atarsa direk üyeliği silinir zaten

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Ben dun bi burda iyrenc bi shey gordum yemek yiyordum o yemeyi ben bilmedim nasl yedim cok iyrenc resmler atyorlar ya iyrencilik resmen annemn bir sozu vardı her kz cocugu kadn ola bilir ama her kadn asıl kadn olamaz ayp ya doktora gidin ya doktorunuza soyleyin bura yokdu napıcakdınız horoz yokdu sabah aclmyor misali iyiki bu resmi gormedim Ama Allah nasib etsin bebek sahibi olasınız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar