Gebelik öncesi Antidepresan kullanımı sakıncalı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep serra tarafından oluşturulan Gebelik öncesi Antidepresan kullanımı sakıncalı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik öncesi Antidepresan kullanımı sakıncalı mı
Konbuyu başlatan Zeynep serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
T

Tuğçecy

Guest
Kullanimi en az 3 ay önce birakmaniz gerekiyor. Doktorunuzdan progestan talep edebilirsiniz. Ben uzun süre antidepresan kullanmis biri olarak 6 7 ay evvel bıraktım. Progestanin hemen hemen ayni etkiyi gösterdiğini söyleyebilirim. Tabi bu benim kisisel görüşüm.

Zeynep serra

Kayıtlı Üye
rank
Kullanimi en az 3 ay önce birakmaniz gerekiyor. Doktorunuzdan progestan talep edebilirsiniz. Ben uzun süre antidepresan kullanmis biri olarak 6 7 ay evvel bıraktım. Progestanin hemen hemen ayni etkiyi gösterdiğini söyleyebilirim. Tabi bu benim kisisel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanimi en az 3 ay önce birakmaniz gerekiyor. Doktorunuzdan progestan talep edebilirsiniz. Ben uzun süre antidepresan kullanmis biri olarak 6 7 ay evvel bıraktım. Progestanin hemen hemen ayni etkiyi gösterdiğini söyleyebilirim. Tabi bu benim kisisel görüşüm.

Kullanimi en az 3 ay önce birakmaniz gerekiyor. Doktorunuzdan progestan talep edebilirsiniz. Ben uzun süre antidepresan kullanmis biri olarak 6 7 ay evvel bıraktım. Progestanin hemen hemen ayni etkiyi gösterdiğini söyleyebilirim. Tabi bu benim kisisel görüşüm

Kullanimi en az 3 ay önce birakmaniz gerekiyor. Doktorunuzdan progestan talep edebilirsiniz. Ben uzun süre antidepresan kullanmis biri olarak 6 7 ay evvel bıraktım. Progestanin hemen hemen ayni etkiyi gösterdiğini söyleyebilirim. Tabi bu benim kisisel görüşüm
Aa ilk defa duydum biraktm ilacı progestan zaten gebelikte veriliyor dimi

Şerim

Kayıtlı Üye
rank
Ben antidepreaan kullanırken hamile kaldım haberim yoktu ve öğrendiğim de 7 haftalıkti doktora söylemedim aklımda bile yoktu yeni geldi birşey olmaz galiba
Bence hemen doktoruna danış çünkü ablamda hamilelik düşünüyor ve doktor katiyyen olmaz dedi ilaç bünyeden atılmak zorundaymis sen ihmal etme daha küçük ilacı varsa kullanırsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar