Sorum var Gebelik öncesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifasel tarafından oluşturulan Gebelik öncesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,608 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik öncesi
Konbuyu başlatan Elifasel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli adet olmuşum hissi var tuvlte gidiyorum çok açık akıntıyla karşık pembesi leke belim çok ağrıyı neden acaba
Canım ben üzerine hamile kalmıştım hasta olucak gibi belde ve kasıkta, agrım vardı hatta kanamam bile geldi ama açık renk çok az geldi 2 günde kesilmişti. Diger ay beş agrısından ölücektim adetime 4 gün 5 gün vardı ablama dedim belim aşırı agrıyor normal adet agrısı gibi degil farklı hamilemiyim test yapayım dedim yapma daha adetime var dedi ama ben dinlemedim test yaptım ve hamileymişim canım 3 haftalık flan. İnşallah seninde böyle birşeydir. Allahım gönlüne göre versin inşallah 🤲

Elifasel

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben üzerine hamile kalmıştım hasta olucak gibi belde ve kasıkta, agrım vardı hatta kanamam bile geldi ama açık renk çok az geldi 2 günde kesilmişti. Diger ay beş agrısından ölücektim adetime 4 gün 5 gün vardı ablama dedim belim aşırı agrıyor normal adet agrısı gibi degil farklı hamilemiyim test yapayım dedim yapma daha adetime var dedi ama ben dinlemedim test yaptım ve hamileymişim canım 3 haftalık flan. İnşallah seninde böyle birşeydir. Allahım gönlüne göre versin inşallah 🤲
Ya bende şuan pede leke vuruyo adet gibi ama açık renk çok belim yine ağryo bilmiyorum yarın yine bi kan tahlili yaptrcm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende şuan pede leke vuruyo adet gibi ama açık renk çok belim yine ağryo bilmiyorum yarın yine bi kan tahlili yaptrcm
Benimde pedime geçmişti az, az, açık renkte geldi. Bitmeye yakın koyu renk olmuştu hatta. Diger ay testte hamile oldugumu üzerime gördüğümü ögrendşm canım. En garantisi kan testi inşallah hakkında hayırlısı olur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar