gebelik sonrasi dikiş ağrısı Ne zaman geçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecemmm tarafından oluşturulan gebelik sonrasi dikiş ağrısı Ne zaman geçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,480 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelik sonrasi dikiş ağrısı Ne zaman geçer
Konbuyu başlatan Ecemmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+3 um bugün 7 30 da doğum yaptım normal dogum oldu dikiş atıldı bu dikiş acısı ne zaman geçer kaç güne biter acı oluyor bilen var mı

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+3 um bugün 7 30 da doğum yaptım normal dogum oldu dikiş atıldı bu dikiş acısı ne zaman geçer kaç güne biter acı oluyor bilen var mı
Gözün aydın hayırlı olsun bebeğin Kisiden kişiye değişir canim temiz ve kuru tut mutlaka daha çok yeni bir hafta on günü bulabilir benim ilkim kırk gün sürdü malesef ikincide bı on günü buldu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
23 gün oldu dikiş kalmadı ama benim aşırı ağrım oluyor yürümemi etkiliyor ilk 1 2 hafta asla su değdirme banyo yaparken bile değmesin akıp gider diye düşünme ben o hatayı yaptım çekiyorum

Mirnaz

Kayıtlı Üye
rank
Her lavaboya gitgnde kendini yıkadığın suyun içine biraz pansuman döküp öyle yıkan
Canım dikişlerin hemen iglesir. Ben öyle yapıyodum

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
23 gün oldu dikiş kalmadı ama benim aşırı ağrım oluyor yürümemi etkiliyor ilk 1 2 hafta asla su değdirme banyo yaparken bile değmesin akıp gider diye düşünme ben o hatayı yaptım çekiyorum
Su değdirme mi ben tam dersi ılık su ile duş aldım rahatlaması için hatta batikon dökülen ılık suya oturmayı tavsiye ediyor doktor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Su değdirme mi ben tam dersi ılık su ile duş aldım rahatlaması için hatta batikon dökülen ılık suya oturmayı tavsiye ediyor doktor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam
Bana geçirgen olduğu için su ve sabun değdirmememi söylediler ama ben ilk gelir gelmez duş aldım hastaneden gelir gelmez ağrılarım başladı benim şuan bile o kadar şişti ki batikon sürme dediler ama bazılarının sür demiş ben sürdüm açıkçası dikiş falan kalmadı ama arada ağrı oluyordu 2 gündür de şiş bi şekilde geziyorum iltihap oldu sanırım antibiyotik vermişti daha önce sağlık ocağındaki doktorum onu kullanıyorum şimdi inşallah iyi gelir bebeğe geçer diye kullanmadım ilk

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Bana geçirgen olduğu için su ve sabun değdirmememi söylediler ama ben ilk gelir gelmez duş aldım hastaneden gelir gelmez ağrılarım başladı benim şuan bile o kadar şişti ki batikon sürme dediler ama bazılarının sür demiş ben sürdüm açıkçası dikiş falan kalmadı ama arada ağrı oluyordu 2 gündür de şiş bi şekilde geziyorum iltihap oldu sanırım antibiyotik vermişti daha önce sağlık ocağındaki doktorum onu kullanıyorum şimdi inşallah iyi gelir bebeğe geçer diye kullanmadım ilk
Kontrole git bence canım enfeksiyon vardır belki

Tüm sayfalar yüklendi.