Gebelik sonrasi koruma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Gebelik sonrasi koruma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 425 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Gebelik sonrasi koruma
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Yaa neden geçmiyor acaba canım ciğerleri çok mj tahriş oldu ki
Hala devam ediyor diyor canm eşim konuşuyor aseli bırakacak yer olmadığı için mecbur onuda götürüyorum peşime önce eşim girip konuşuyor o cikiyor sonra ben giriyorum eşimde işte hala öksürüğü hiriltisi var henüz geçmedi demiş cnm perşembe günü görüşümüz var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hala devam ediyor diyor canm eşim konuşuyor aseli bırakacak yer olmadığı için mecbur onuda götürüyorum peşime önce eşim girip konuşuyor o cikiyor sonra ben giriyorum eşimde işte hala öksürüğü hiriltisi var henüz geçmedi demiş cnm perşembe günü görüşümüz var
Anladım canım çok geçmiş olsun ya eabbim miniğe şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım çok geçmiş olsun ya eabbim miniğe şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻
Amin kuzum inşallah sağlıkla kavuşuruz aşırı özledim kuvezin başından gitmek istemedim en sonunda da hemşire çıkardı o kdar değişmiş ki paşam yakisikliligina yakisiklik katılmış kurban olduğumun hemşire diyor aşırı yaramaz ya ufak tefek ama hiç durmuyor sürekli yanın da istiyor konuşunca susuyor diyor 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum inşallah sağlıkla kavuşuruz aşırı özledim kuvezin başından gitmek istemedim en sonunda da hemşire çıkardı o kdar değişmiş ki paşam yakisikliligina yakisiklik katılmış kurban olduğumun hemşire diyor aşırı yaramaz ya ufak tefek ama hiç durmuyor sürekli yanın da istiyor konuşunca susuyor diyor 😀
Hele onu verene kurban maşallah süpanallah yaramaz olscak desene annesi şimdiden belli ediuor kendini paşa 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar