Sorum var Gebelik şüphesi kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Gebelik şüphesi kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şüphesi kasık ağrısı
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
9 ay karninda zaten 1 yaşına girecek doğum yapacaksın hemen doğmuyorki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım 2 3 aylıktı benimde böyle şüphem vardı test yaptım silikti eşimi arasim çok sevindi ne güzel işte desi bende ağlıyordum

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
9 ay karninda zaten 1 yaşına girecek doğum yapacaksın hemen doğmuyorki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım 2 3 aylıktı benimde böyle şüphem vardı test yaptım silikti eşimi arasim çok sevindi ne güzel işte desi bende ağlıyordum
Kiz yok o istiyor tabi ki çocuk ama zamanında . Benim doğumum sıkıntılı geçti . Korkumda zaten doğum çoğunlukla yoksa 10 tanede olsa bakarim ben

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Henüz iki aylık bebişim var . Ama suphedeyim ne iki haftadır ya. Şimdide kasık ağrım var sol kasigim çok ağrıyor . İlk gebeligimde de aynı böyle olmuştu. Acaba var mıdır ya 😕Varsa eğer Tabi ki o can Allah'tan. Ama çok üzülürüm ya daha bebeğim iki aylık .
Adet belirtisi de olabilir kuzum

nisabr

Kayıtlı Üye
rank

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Henüz iki aylık bebişim var . Ama suphedeyim ne iki haftadır ya. Şimdide kasık ağrım var sol kasigim çok ağrıyor . İlk gebeligimde de aynı böyle olmuştu. Acaba var mıdır ya 😕Varsa eğer Tabi ki o can Allah'tan. Ama çok üzülürüm ya daha bebeğim iki aylık .
Yeni doğum yaptığın için ağrın olabilir cnm benimde en büyük belirtim kasık ağrısıydı oğlum 3 aylıkken hamile olduğumu öğrendim Şuan hamileyim bu da erkek ve ikisinin arası 11 ay olacak 🤦🏻‍♀️ hayırlısı ne ise o olsun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar