Sorum var Gebelik şüphesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde guldalklnc tarafından oluşturulan Gebelik şüphesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,260 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şüphesi
Konbuyu başlatan guldalklnc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan guldalklnc

Zehra ş.

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar adetime 1 gün kldi 23 u adet günüm ama bn bel kasık ağrısı çekiyordum 10 gündür bugün hastaneye gttm kan verdim sonucu öğrenmeden eve geldim her ay nerdeyse gebelik yptrym eskiden _05 çıkıyordu hep bugün e nabizdan baktm 2 .30 çıkmış ne demek oluylr bu eve gelince idrar testi yptm onda da silik çıktı
E nabizdan nasıl bakiyosunuz bende bakmak istiyorum ama olmuyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar adetime 1 gün kldi 23 u adet günüm ama bn bel kasık ağrısı çekiyordum 10 gündür bugün hastaneye gttm kan verdim sonucu öğrenmeden eve geldim her ay nerdeyse gebelik yptrym eskiden _05 çıkıyordu hep bugün e nabizdan baktm 2 .30 çıkmış ne demek oluylr bu eve gelince idrar testi yptm onda da silik çıktı
Bence gebelik testinde silik çıktıysa vardır çünkü negatif çıkabiliyor ama pozitif çıkarak hata yaptığını hiç duymadım o testlerin 🤗🤗 İnşallah vardır Allah'ım hakkında hayırlısını versin inşallah 🤲🤗😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar