Gebelik süreci devlete gidip doğumu özelde yapan varmı

• Konbuyu başlatan Meltem uçurum
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meltem uçurum tarafından oluşturulan Gebelik süreci devlete gidip doğumu özelde yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,459 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik süreci devlete gidip doğumu özelde yapan varmı
Konbuyu başlatan Meltem uçurum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi
M

Meltem uçurum

Guest
Merhaba kızlar devlete başlayıp doğumu özelde yapanlar varmı son aylarda mı özele gitmek gerek doktorumuz sorun yaparmı acaba

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar devlete başlayıp doğumu özelde yapanlar varmı son aylarda mı özele gitmek gerek doktorumuz sorun yaparmı acaba
Ben 27 haftada özelden başka bir özel hastaneye geçmiştim bana en son 29 haftaya kadar kabul ediyoruz demişti ondan sonra hastayı kabul etmiyorlarmis geçince tekrar detaylı ultrason kan idrar gibi tahlilleri tekrarlamışrti gidicegim hastaneyle konuş en son kaçıncı haftada gebeleri kabul ediyorlar bizim gelin devlet e gidiyordu ben özele gidince oda özelde dogurucam dedi suyu gelince doğum yaptığım hastaneye gitti doktor kabul etmedi tekrar devlete gitti orda doğum yapti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar