Sorum var Gebelik tansiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Gebelik tansiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 136 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik tansiyonu
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29 haftalık hamileyim bir haftadır tansiyonum 14/9 çıkıyor doktor takip et dedi gebelik tansiyon sebebiyle. Gebelikte tansiyon çıktı mı sizde ne yaptınız nelere dikkat ettiniz ilaç kullandınız mı ve erken doğum riskiniz falan oldu mu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 29 haftalık hamileyim bir haftadır tansiyonum 14/9 çıkıyor doktor takip et dedi gebelik tansiyon sebebiyle. Gebelikte tansiyon çıktı mı sizde ne yaptınız nelere dikkat ettiniz ilaç kullandınız mı ve erken doğum riskiniz falan oldu mu
Geçmiş olsun canım çok dikkat etmen lazım
Tansiyonun yükselince düşmüyor ise ve bununla beraber vücutta şişlikler olur ise vakit kaybetmeden doktora git tansiyonunun yükseldiğini anladığın zaman sol tarafına yatarak biraz dinlenmeye çalış çok sıkı takipte ol canım sürekli tansiyonunu ölç

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok çıkıyordu canım dikkat ediyordum tuzlulardan limonlardan uzak duruyodum hemen ense kökünden ağrı girince anliyodum yükseldiğini bı tane sarımsak yutuyodum çok dikkat etmen lazım canım ama erken doğum riski olmadı bende sadece dikkat ediyordum ilaç falan almadim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun çok dikkat ett

Tüm sayfalar yüklendi.