Gebelik testi silik cizgi cikmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Gebelik testi silik cizgi cikmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testi silik cizgi cikmasi
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar test yaptım ikinci çizgi silik pembe çıktı öğle arası yaptım sizce hamilemiyimdir
Büyük ihtimalle hamilesindir canım hayırlı olsun bebeğin bebek küçük olduğu zaman öyle çıkıyor 2. Çizgi yarın sağlık ocağına veya hastaneye git kan ver net sonuç alırsın haftasını falan öğrenirsin ☺️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun bende günüm geçmeden yapmıştım önce çok hayalet bi çizgi çıktı ertesi gün kan verdim tabi sonuç çıkana kadar dayanamadım bi test daha yaptım biraz daha belirgindi çizgi kanda da çıkınca rahatladım 😅

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar test yaptım ikinci çizgi silik pembe çıktı öğle arası yaptım sizce hamilemiyimdir
Hayrlı olsun hamilesin cnm bnmde öyle çıkmıştı çok silikti hatta gün içinde iki tane yapmıştım birinde pozitif ikincisi negatif çıkmıştı sonra ertesi gün tekrar yaptığım da yine çok silik çizgi çıkmıştı sağ salim al bebeğini kucağına inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar