Gebelik testi yapsam mı beklesem mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Gebelik testi yapsam mı beklesem mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,413 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testi yapsam mı beklesem mi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizce erken gebelik testi yapsam mı adetimi mi beklesem mi

Geçen ay denedik çocuk için ama adetim az geldi 2 gün sürdü sonra kesildi bende hci öyle kısa olmazdı bende hamilelikten şüphe etdim kan aldırdım ama çıkmadı gebelik nekativ dendi sonra dedim kendi kendime acaba geç döllenme olabilirmi dedim eğer geç döllenme olduysa bu ay belli olur değil mi haftaya normalde adetim olcak pazartesi veya salı sizce napim erken gebelik testi yapsam mı adetimi mi beklesem
Adetini bekle canım hayal kırıklığı yaşama

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Adet olduysan geç döllenme değildir bende 2 yıla yakın uğraştım tedavı gördüm
2 gün sürdü sadece o yüzden gebelikten şüphe etdim kan aldırdım çıkmadı dedim acaba geç döllenme mi hmm anladım sagolun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Al bi dene istersen canım 20 lira falan zaten onlar olmazsa haftaya bi daha yaparsın
Canım sormak istedim Bi napcam bilemedim sence test alıp yapıyım mı yapmiyim mı adetimi mi bekliyim. Kafam çok karıştı

Al bi dene istersen canım 20 lira falan zaten onlar olmazsa haftaya bi daha yaparsın
Canım sormak istedim Bi napcam bilemedim sence test alıp yapıyım mı yapmiyim mı adetimi mi bekliyim. Kafam çok karıştı

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar