Sorum var Gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum net sonuç icin istersen bir kan testi ver inşaAllah hakkında hayırlısı kuzum Rabbim gönlene göre verin 🤲🤲🙏kuzum birde stres yapdıysanda olmaya bilir adet gecike bilir ama sen isdersen bir kan testi ver ben bu gebeliyimde 12gün geçdikden sonra öyrendim bazende testlerde göstermiyor ben de adetimden iki gün geçdikden yapdlm tek cizgi cıkdı ayyy kuzum inşaallah hayırlı haberlerini alırız dualarım seninle
Allah razı olsun bitanem aslında stres yapmıyorum neden böyle oldu anlamadım diğer gebelginde hemen cikmisti

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun bitanem aslında stres yapmıyorum neden böyle oldu anlamadım diğer gebelginde hemen cikmisti
Kuzum biraz daha bekle isdersen arada böyle ola bilyor da belki geç dölleme olduğu zaman da clkmıya biliyor ben de ilk gebeliyim cok erken öyrənmişdim ama ikincide geç öyrendim hepsi aynı olmuyor kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar