Gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aleylis tarafından oluşturulan Gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,157 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik testi
Konbuyu başlatan Aleylis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleylis

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kızlar merhaba bu gün çatlatma iğnemin 11. Günü Akşam işten gelirken dayanamayıp gebelik testi aldım . Silik çizgi çıktı sizce ümitlenmelimiyim 🙏
Hadi gözün aydın. Hamilesin o zaman. Silik bile olsa gebe olmasan katiyen görünmedi o.
Benm yengem de yapmıştı dediğin gibi ikincisi silik ti. Kan testi verdi gebe çıktı. Aynı şey eltimin kızında da olmuştu. Ama sen yinede kan tahlili ver

Aleylis

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğimde öyle olmuştu daha çok yeni olduğu için silik çıkmıştı kan testi yap canım hakkında hayırlısı olsun inşallah
Çatlatma iğnesi etkisidir diye endişeleniyorum. Günümün geçmesini bekleyeyim diye düşünüyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi gözün aydın. Hamilesin o zaman. Silik bile olsa gebe olmasan katiyen görünmedi o.
Benm yengem de yapmıştı dediğin gibi ikincisi silik ti. Kan testi verdi gebe çıktı. Aynı şey eltimin kızında da olmuştu. Ama sen yinede kan tahlili ver
Ayyyy ne güzel yazmışsın 🙏❤️ çatlatma iğnesindendir diye korkuyorum 😔

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çatlatma iğnesi etkisidir diye endişeleniyorum. Günümün geçmesini bekleyeyim diye düşünüyorum.

Ama kan versen orda zaten çıkar yani bekleme bence

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Kuzum benm korkma, hamilesin inşallah, öyle hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar