Sorum var Gebelık testı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merysezek tarafından oluşturulan Gebelık testı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 773 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelık testı
Konbuyu başlatan Merysezek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Merysezek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benım acıl bı sorum olucak adetım 8 gun gecıkdı 2 defa freelly gebelık testı yaptım negatıf cıktı gogus hassasıyetım ve beyaz akıntım var anlamlandıramadım bana yardımcı olurmusunuz

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benım acıl bı sorum olucak adetım 8 gun gecıkdı 2 defa freelly gebelık testı yaptım negatıf cıktı gogus hassasıyetım ve beyaz akıntım var anlamlandıramadım bana yardımcı olurmusunuz
Kan testi daha iyi sonuç verir bende adetime 8 gün gecik test yapmıştım negatif çıkmıştı kanda pozitif çıktı geç döllenme olmuştu sizinde öyle olmuş olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kan testi ver canım geç döllenme olmuş olabilir yada herhangi bir ilaç kullanıyor musun oda etki etmiş olabilir

Merysezek

Kayıtlı Üye
rank
Kan testi ver canım geç döllenme olmuş olabilir yada herhangi bir ilaç kullanıyor musun oda etki etmiş olabilir
Yok bı ılac falan kullanmıyorum bundan 2 yada 3 hafta önce grıp olmştum doktor gebelık şüphesi vardır dıye kan testı yaptı orda da negatıf cıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok bı ılac falan kullanmıyorum bundan 2 yada 3 hafta önce grıp olmştum doktor gebelık şüphesi vardır dıye kan testı yaptı orda da negatıf cıktı
Sonrasında da olmuş olabılır mı yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sonrasında da olmuş olabılır mı yani
Zaten regl 8 gün geçti ise 2 3 hafta önce kan testinde çıkmaz zaten yerleşme süresi var en erken adetten 1 hafta önxe belli olur onun öncesinde belli olmaz canım . Sen yarın kan testi yaptır birde

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim dış gebelik oldu 3 aylık evliyim ilk ayda dış gebelık oldu
Evlendiğimde ilk ay bende dış gebelik geçirdim yani ilk in düşük olmustu tam 7 ay sonra hamile kalabildim genellikle doktorlar dusukten sonra korunmayı önermişti bana folik asiti bırakmam mi istemişti ama ben bırakmadım folik asiti tam umudumu kestim zaman hamile kaldimi öğrenmiştim doktora git yada acile kqn değerlerine bi baktir

Merysezek

Kayıtlı Üye
rank
Evlendiğimde ilk ay bende dış gebelik geçirdim yani ilk in düşük olmustu tam 7 ay sonra hamile kalabildim genellikle doktorlar dusukten sonra korunmayı önermişti bana folik asiti bırakmam mi istemişti ama ben bırakmadım folik asiti tam umudumu kestim zaman hamile kaldimi öğrenmiştim doktora git yada acile kqn değerlerine bi baktir
Ben hıc kullanmadım ılk oğrendıgım de 17.35 dı degerım sonra adet sabcısı cektım adet oldum dış gebelik dedıler adetlede atmışım içimdekını sonra test 5yaptım ustune gorme olabılır de, dıler 5.3 cıktı degerlerım şimdide ıdrar testı yaptım negatıf cıktı adetımde gecikince bı turlu anlm veremedım adet duzensızlıgı desem allaha şkür adet duzensizliğim yok düzenli goruyorum bu seferde korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.