Gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan Gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik testi
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yok abla öyle sarı su yeşil su falan atmıyorum ilk kzimda birazcık öyleydi .bunda öyle değilim o kadar midem bulanmaz hani geceden sabah a aç kalırsın açlık olur ya ondan galiba bulantı .kız olsn erkek olsn fark etmez abla az önce çin takviminde hesaplattim erkek çıkıyor ama inanmıyorum tabi çünkü bir tanıdığım yapmıştı kızımda erkek dedi kizim oldu .😃
Çin takvimi yalan benim bütün belirtiler erkekti ama kızım olucak yani bendeki bütün belirtiler de erkekti kız olucak Allah izin verirse sabah bulantısı kız diyorlar hiç sabah bulantısı yaşamadım gün arasında ve akşamları istifra ederdim hep şükür artık bitti birde karnımın şekli erkek şekli kız ile alakası yok yani tamamen beden ve bünye bence sağlıklı olsunlar da kız erkek fark etmez ekşi hiç asrtmedim aksine tiksindim tatlı yerim hep mesela birde sağa yerleşirse erkek sola yerleşirse kız diyorlar bende sağa yerleşmiş yani türlü türlü söylentiler var Çin takvimi cinsiyet hesaplamaları erkek birtek Rus takvimi kız çıktı bende

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Çin takvimi yalan benim bütün belirtiler erkekti ama kızım olucak yani bendeki bütün belirtiler de erkekti kız olucak Allah izin verirse sabah bulantısı kız diyorlar hiç sabah bulantısı yaşamadım gün arasında ve akşamları istifra ederdim hep şükür artık bitti birde karnımın şekli erkek şekli kız ile alakası yok yani tamamen beden ve bünye bence sağlıklı olsunlar da kız erkek fark etmez ekşi hiç asrtmedim aksine tiksindim tatlı yerim hep mesela birde sağa yerleşirse erkek sola yerleşirse kız diyorlar bende sağa yerleşmiş yani türlü türlü söylentiler var Çin takvimi cinsiyet hesaplamaları erkek birtek Rus takvimi kız çıktı bende
Ayn öyle ama inanmamak lazım gercekden Rabbim ne nasip ederse elhamdülillah inanmıyorum zatende işte insanoğlu ben kızımda rahat geçirdim çoğunlukla bundada rahatım baklam son zamanlar ne olucak bilemem Rabbim .kimin gonlunde ne varsa nasip etsin inşallah 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Aslında Rabbim nasip ederse ikinci olucak ama dusukleri saymıyorum bile geçen aylarda da düşük yapmistim .ben 24 yaşındayım Haziran'da Allah nasıp ederse 5 yıl olcak evleneli abla. Kızımda Eylül'de 4 e giricek .
Canım ben 23 yaşındayım .bnde ağustos ta 24 olucam😀Ayni yaştayız 🥰Rabbim ikisinide sana bağışlasın inşallah cnmm🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 23 yaşındayım .bnde ağustos ta 24 olucam😀Ayni yaştayız 🥰Rabbim ikisinide sana bağışlasın inşallah cnmm🥰
😃Sağol cnm Allah razı olsun. Bende burdaki herkes benden büyük diyip abla diyorum 😃 .yaşlar falanda yazmıyor 😹 Rabbim seninde evladini kucağına almayı nasip etsin 🤲🥰

Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
😃Sağol cnm Allah razı olsun. Bende burdaki herkes benden büyük diyip abla diyorum 😃 .yaşlar falanda yazmıyor 😹 Rabbim seninde evladini kucağına almayı nasip etsin 🤲🥰
Önemli değil canım sen saygı duyduğun için söylüyorsun 🤗
Amiinnn canım benim cümlemizinkini inşallah...🤗🤗

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bazen oluyor ama ilerlememsi için sabah erken birkaç lokma birşeyler yiyorum . birkaç güne Allah nasip ederse abla kontrole gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur abla haber veririm 🥰
Hayırlı haberleri bekliyoruz kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağustos kaç kız bende ağustos 1 de 24 olacağım 😂😂

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Evet var canm senin yengende benim yengem gibi olmuş tedaviye başlayacakken hamile olduğunu öğrendi saģlıkla kucağına alsın inşallah ❤
Allah in izniyle Rabbim olmayanlara dolu dolu kucaklarına doldursun 🥰🤲

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar