Gebelik testim silik çıktı ama adet sancım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Gebelik testim silik çıktı ama adet sancım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,986 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testim silik çıktı ama adet sancım var
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eslem

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelik testim silik çıktı benim 2 tane test yaptım ikisinde silik ama adet günüm yarın yani 18 haziran ama adet sancım var yardımcı olurmusunuz

2.ci anne oluyorum 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelik testim silik çıktı benim 2 tane test yaptım ikisinde silik ama adet günüm yarın yani 18 haziran ama adet sancım var yardımcı olurmusunuz
Canim merhaba benimde öyleydi ben 1 gün öncesinden test yaptım 3 tane aldım silik çizgi çıktı ve hemen kan verdim pozitif çıktı Sonra öğrendim ki kasık ağrısı oluştu bebek kese yaptı ve şuanda 5 haftalık hamileyim inş sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🥰🥰 merak etme sende Gebesin umudunu yitirme Allah'a dua et 🙏

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Canim merhaba benimde öyleydi ben 1 gün öncesinden test yaptım 3 tane aldım silik çizgi çıktı ve hemen kan verdim pozitif çıktı Sonra öğrendim ki kasık ağrısı oluştu bebek kese yaptı ve şuanda 5 haftalık hamileyim inş sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🥰🥰 merak etme sende Gebesin umudunu yitirme Allah'a dua et 🙏
Kuzum Yarın adet günüm ama adet sancım Var bende öyle çok silik değil besbelli ama kıpkırmızı da değilde ama suan adet sancım var ya😪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilesin cnm bebek yerleştiği için adet sancın gibi sancılar oluyor aynısı banada oluyordu🤗

Hamilesin cnm bebek yerleştiği için adet sancın gibi sancılar oluyor aynısı banada oluyordu🤗
Canm bilmiyorum adet olucam sanıyorum her an ama hamilelik belirtisi de yok hiç

Haza

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı canim

Güzel haberler verisin canim

Güzel haberler verisin canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar