Gebelik testime bakar mısınız lütfen ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Sarıözkaya tarafından oluşturulan Gebelik testime bakar mısınız lütfen ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,516 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Gebelik testime bakar mısınız lütfen ?
Konbuyu başlatan Sarıözkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Sarıözkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bugün regl olmam gerekiyor ama olmadım. Çok düzenli döngüm var. Çok hafif bir kırmızılık var testte hemen çıktı. Resimde görünmesi içim siyah beyaz yaptım gözle çok net görünüyor. Sizce gebelik olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG_8300.jpeg
    IMG_8300.jpeg
    840.6 KB · Görüntüleme: 179

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bugün regl olmam gerekiyor ama olmadım. Çok düzenli döngüm var. Çok hafif bir kırmızılık var testte hemen çıktı. Resimde görünmesi içim siyah beyaz yaptım gözle çok net görünüyor. Sizce gebelik olabilir mi?
Bu ilk 5 dakika da çıkan sonuç demi canım çünkü eğer öyle ise gebelik var ama 5 dakika sonrası ise test yanıltabilir

Sarıözkaya

Kayıtlı Üye
rank

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Tesdi yapdinda ilk dakikada cikdisa evet hamilesin test aldimda ben hep iki tane aliyordum iki defa bakardim birdafada bakdimda inanmazdım

Sarıözkaya

Kayıtlı Üye
rank
Tesdi yapdinda ilk dakikada cikdisa evet hamilesin test aldimda ben hep iki tane aliyordum iki defa bakardim birdafada bakdimda inanmazdım
Yarın ilk idrarla tekrar yapacağım günde 2 litre su içiyorum detox yapıyordum o yüzden Şuan yapmak istemiyorum üst üste. Ben ilk önce görmekle görmemek arasında gidip geldim dedim ki yani yok canım bu kadar da silik olamaz. Sonra gittikçe çok daha belirgin oldu çıplak gözle görülüyor. İlk kez Reglim gecikiyor bugün 27. Gün yani regl olmam gerekiyor ama zerre akıntım yok. Kasıklarımda çok batma var sadece ve bunu da ilk kez yaşıyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar