gebelik testinde düşük riski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan gebelik testinde düşük riski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 970 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelik testinde düşük riski
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ohannesburg

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Bana da sürekli farklı şey diyen yok otizmli olabilir yok kafası büyük beyinde sorun olabilir ben pozitif düşünüyorum başka doktora aynı sonuçlarla gittiğimde Bi sorun görünmüyor ki diyor doktordan doktora risk değerlendirmesi değişiyor kafana çok takma o yüzden canım
İnşallah öyle olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence inanma cnm taramalara hiç güvenmem hamileliginin tadını çıkar lütden
Unutuyorum bazen aklima geliyor canım sıkılıyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İkili test sonucum düşük diskte olsa yüzde bir ihtimal var dedi 16 yıl sonra olan kızıma sevinemedim bile uyuyamıyorum dusunnmekten
Bana da dediler başta kendimi çok üzdüm iki tane uzmana gittim içim biraz rahatladı ne olacağını Rabbim bilir benim karnımdakini yıpratmaya hakkım yok o Rabbimin bana verdiği en güzel duygu o yüzden oluruna bıraktım downlu da olsa otizmlide sağlıklı da yine benim yavrum

Ohannesburg

Kayıtlı Üye
rank
Tanıdığım herkese aynı şeyi söylediler canını sıkma hiç Allahın izniyle sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar