Sorum var Gebelik ve doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde humayram tarafından oluşturulan Gebelik ve doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 294 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik ve doğum
Konbuyu başlatan humayram
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

humayram

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler ben bana göre 38 haftalık hamileyim yani adat tarihime göre ama ilk gittiğim doktor bana 36 haftalık diyordu başka doktora gittim adat tarihimi sordu 19 Ağustos dedim 38 haftalık gebesin debi bana sizde hangisi dogru

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba sevgili anneler ben bana göre 38 haftalık hamileyim yani adat tarihime göre ama ilk gittiğim doktor bana 36 haftalık diyordu başka doktora gittim adat tarihimi sordu 19 Ağustos dedim 38 haftalık gebesin debi bana sizde hangisi dogru
Kendi regl son tarihi hangisi ise o canım yani 38 haftalık gebesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktorun ultrasona göre diyor canım sen son adet tarihinin ilk gününnden itibaren hesapla

Tüm sayfalar yüklendi.