Sorum var Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ayla hanım tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan ayla hanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bilmiyoruz ki, yarın randivu aldık Rabbim yardım etsin kötü bişey olmasın🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyoruz bende yarın başka doktora gidicez iyi bişey söylerler inşAllah

Eşime söyledi oda bana söylemiyo yanılma ola bilir başka doktora gidelim dedi
Git canım git gerekirse ki gerekir detaylı bile bekle . Doktorlar neler neler diyorlar sorun çıkmıyor hiç canını sıkma bizi de haberdar et muhakkak

ayla hanım

Kayıtlı Üye
rank

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyoruz ki, yarın randivu aldık Rabbim yardım etsin kötü bişey olmasın🤲

Eşime söyledi oda bana söylemiyo yanılma ola bilir başka doktora gidelim dedi
Hadi inşallah hayırlı haber alırsın fırsat bulursan bizede bildir lütfen çok geçmiş olsun diyeyim başka. Birşey gelmiyor elimden rabbim bu mübarek günde hayırlı haber almanı nasip etsin🤲

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Bende çok merak ediyorum korkuyorum
Korkma canım korkma yarın kandil bol bol dua et eminim doktorun yanılmıştır . Bizde dua ederiz rabbim evlatlarımızı korusun inşallah 🙏🏻 için rahat etsin bak teyzemin oğlu şuan 2 yaşında bebeğine yok bir böbreği yok bacakları içe dönük beyninde hasar var ya doğumda ölür yada doğduktan sonra dediler nerdeyse 34 haftalık çocuğu aldırın karnınızdan dediler yok ded . Şuan 2 yaşında ne böbreğinde sorun var ne bacağında ne de beyninde demem o ki doktor dahi olsa en iyisini rabbim bilir . Kesin konuşması çok mantıksız doktorun

ayla hanım

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inşallah hayırlı haber alırsın fırsat bulursan bizede bildir lütfen çok geçmiş olsun diyeyim başka. Birşey gelmiyor elimden rabbim bu mübarek günde hayırlı haber almanı nasip etsin🤲
Amin inşAllah🤲

Korkma canım korkma yarın kandil bol bol dua et eminim doktorun yanılmıştır . Bizde dua ederiz rabbim evlatlarımızı korusun inşallah 🙏🏻 için rahat etsin bak teyzemin oğlu şuan 2 yaşında bebeğine yok bir böbreği yok bacakları içe dönük beyninde hasar var ya doğumda ölür yada doğduktan sonra dediler nerdeyse 34 haftalık çocuğu aldırın karnınızdan dediler yok ded . Şuan 2 yaşında ne böbreğinde sorun var ne bacağında ne de beyninde demem o ki doktor dahi olsa en iyisini rabbim bilir . Kesin konuşması çok mantıksız doktorun
Yani bi sorun yok teyzenin bebeyinde doğrumu? Nolur Rabbim benim bebeyim de iyi olsun🤲

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Amin inşAllah🤲

Yani bi sorun yok teyzenin bebeyinde doğrumu? Nolur Rabbim benim bebeyim de iyi olsun🤲
Hiç bir sorun yok hemde canım düşün kadın hem Yozgat’ta gözüktü aynısını şöyledir olmadu Ankara’da gözüktü doktorlar yine aynısını söyledi teyzem ne olursa olsun doğuracağım dedi çok yakışıklı bir oğlu var şuan . Rabbim belki şuan seni minikle imtihan ediyordur . O yüzden doğru karar verdiğinden emin ol

ayla hanım

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bir sorun yok hemde canım düşün kadın hem Yozgat’ta gözüktü aynısını şöyledir olmadu Ankara’da gözüktü doktorlar yine aynısını söyledi teyzem ne olursa olsun doğuracağım dedi çok yakışıklı bir oğlu var şuan . Rabbim belki şuan seni minikle imtihan ediyordur . O yüzden doğru karar verdiğinden emin ol
Biraz rahatladım teşekkür ederim ama yine çok heyecanlıyım hemde karnım çok ağrıyo. Gebelikte öyle ağrı oluyomu?

Tüm sayfalar yüklendi.