Sorum var Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ayla hanım tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,712 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan ayla hanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Biraz rahatladım teşekkür ederim ama yine çok heyecanlıyım hemde karnım çok ağrıyo. Gebelikte öyle ağrı oluyomu?
Oluyor canım bak ben 30 haftalığın hala ağrım oluyor sen düşün 😂😂. Bunlar daha başlangıç annesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nerede oturuyorsun ayla hanım yada direk seymi desem @sarı kızım🐇💛
Ohaaa . Ben hiç bakmadım ip adresine

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240224-014911.png
    Screenshot_20240224-014911.png
    308.8 KB · Görüntüleme: 31

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Alın size bir sibel vakasının başka bir yabancı versiyonu🤣🤣🤣vallaha işleri yok ne diyim psikolojik sıkıntılılar valla💆🏻‍♀️kolay kolay yorum yapmam ama her girdiğimde bu arkadaşın postlarını görüyordum hiçbiri de inandırıcı gelmiyordu tabi ki dünkü olay patlak verene kadar aklıma direk sibel geldi postu görünce🤣🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
🤦‍♀️😏

Alın size bir sibel vakasının başka bir yabancı versiyonu🤣🤣🤣vallaha işleri yok ne diyim psikolojik sıkıntılılar valla💆🏻‍♀️kolay kolay yorum yapmam ama her girdiğimde bu arkadaşın postlarını görüyordum hiçbiri de inandırıcı gelmiyordu tabi ki dünkü olay patlak verene kadar aklıma direk sibel geldi postu görünce🤣🤣
Aleynam ya 😂😂😂 napiyon kuzum nasılsın

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
🤦‍♀️😏

Aleynam ya 😂😂😂 napiyon kuzum nasılsın
Valla kuzum hiç iyi değilim geçen mutfağı su bastı komple evi halıları yıkadım temizledim iki haftadır aşırı şekilde vajina bel bacak kasık sırt ağrısı ne varsa çekiyorum yürüyemiyorum ağrıdan bacaklarıma dokunamıyorum her gün ilaç içiyorum mahvoldum hemen doğmasa diyorum ama bu ağrılardan kurtulmak için de bir an önce doğsa diyorum doktora geçen magnezyum yazdırdım dedim suda eriyenden verme midemi bulandırıyor dedi reçetesiz var dedim ver kendi kendime en fazla 200-300 dür dedim bi baktım 800 lira yuh dedim almadım bu sefer de ilacım yok hastaneye gitmeye eriniyorum sade sodada içemiyorum 🥴🥴🥴magnezyum olarak iyi gelen bi yiyecek meyve var mı kuzum senin bildiğin bu bacaklar beni öldürecek valla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum hiç iyi değilim geçen mutfağı su bastı komple evi halıları yıkadım temizledim iki haftadır aşırı şekilde vajina bel bacak kasık sırt ağrısı ne varsa çekiyorum yürüyemiyorum ağrıdan bacaklarıma dokunamıyorum her gün ilaç içiyorum mahvoldum hemen doğmasa diyorum ama bu ağrılardan kurtulmak için de bir an önce doğsa diyorum doktora geçen magnezyum yazdırdım dedim suda eriyenden verme midemi bulandırıyor dedi reçetesiz var dedim ver kendi kendime en fazla 200-300 dür dedim bi baktım 800 lira yuh dedim almadım bu sefer de ilacım yok hastaneye gitmeye eriniyorum sade sodada içemiyorum 🥴🥴🥴magnezyum olarak iyi gelen bi yiyecek meyve var mı kuzum senin bildiğin bu bacaklar beni öldürecek valla
Kız bende öyleyim ya ölüyorum resmen ağrıdan bu kız beni mahvetti hayır birde resmen kaşıklarımın altında haraket etmesi de cabası 🥺🥺. 5 dakika yürüsem ağrıdan sırtımın kemikleri kırılacak gibi oluyor evde bile oturuyorum ama yok ayağa kalkar kalkmaz sancı veriyor kasıklara bele daha 30 haftalık düşün 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.