Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havin tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,544 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Havin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay lina

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağolun ALLAH yardımcımız olsun kaçıncı çocuğun cinsiyeti bellimi benim 3 üncü 2 tane kızım var 🥰🥰
Amin canım inşallah🙏 benimde 3. Gebeliğim 2 oğlum var çok heves etmiştim belki kız olur diye ama nasip değilmiş buda erkek sağlıkla gelsin de önemli değil cinsiyeti diyorum artık ☺️🥰 senin belli değildir daha dimi?

Havin

Kayıtlı Üye
rank
Net olarak söylemez genelde drlar 16dan önce ama bi tahminde bulunur tahminleri de genelde doğru çıkıyor zaten Allah gönlüne göre versin inşallah ☺️ normal mi sezaryen mi oldu doğumların?
Amin sağol canım zaten doktor 10 haftalık Ken tahmin etmişti erkek diye bakalım nasibimizde varsa olur hayırlısıyla sezeryan oldum 3uncu sezeryanim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin sağol canım zaten doktor 10 haftalık Ken tahmin etmişti erkek diye bakalım nasibimizde varsa olur hayırlısıyla sezeryan oldum 3uncu sezeryanim
Bana da 2.de 12. Haftada demişti erkeğe benziyor diye doğru da çıktı nasip canım sağlıklı olsunlar da öncelikle. Anladım canım sağlıkla alırsın kucağına inşallah

Havin

Kayıtlı Üye
rank
Doğru cikarmi bilemem daha erkendi çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da 2.de 12. Haftada demişti erkeğe benziyor diye doğru da çıktı nasip canım sağlıklı olsunlar da öncelikle. Anladım canım sağlıkla alırsın kucağına inşallah
Aynen hayırlısı size iyi geceler Allah rahatlık versin😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar