Gebelikde kan gelmesi

• Konbuyu başlatan Aylin alican
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aylin alican tarafından oluşturulan Gebelikde kan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikde kan gelmesi
Konbuyu başlatan Aylin alican
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Eslemmeva

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalık hamileyim cinsel ilişkiden sora kan gelmesi normalmi lütfen yardım edin 😔🙏🥺
Canm bende de olmstu 8 haftada kan kirmizi pembemsi ile dusuk olabilir koyu kahverengi ise icini ferah tut ama mutlaka doktora git bn gittigimde bebegin eşi asagida ondan dolayi demisti bana progestan igne verdi kullandm ilişki yasak dedi 12 haftada kontrole gitigimde plasenta yukarı cikmis dusuk riskin kalmadi dedu bana sende mutllaka doktira git haa bu arada devlet hastanesi vs acile falan gitme özel doktira git digerleri sana sadece parol verir

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalık hamileyim cinsel ilişkiden sora kan gelmesi normalmi lütfen yardım edin 😔🙏🥺
Her gebelkte genelde 3 ay risklidir lekelenme , kanama gibi durumlar olabiliyor. Benim hiç bişey yokken 11.haftaya girdiğimde kanamam geldi durduk yere kadın doğm hastanesi acilinegittim bakıldı sıkıntı çıkmadı iyiydi bebeğim pruluton depot iğne vuruldu zaten progestan vajınadan alıyorm bi daha gelmedi. Dikkat etmek gerek ilk 3 ay vajınal kanamalar olabiliyormş normaldede, ilişki oluncada. doktora gidin tavsıye verecektir mutlaka muayene olmş olursunuz hem.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar