Gebelikte alttan muayene sonrası ağrı bu durumu yaşayan oldu mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelemnur tarafından oluşturulan Gebelikte alttan muayene sonrası ağrı bu durumu yaşayan oldu mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,492 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte alttan muayene sonrası ağrı bu durumu yaşayan oldu mu ?
Konbuyu başlatan Kelemnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ilk mayenemi oldum 6+2 hamileyim doktor kalp atışını alttan bakarsam duyarım dedi karından duyamadi bende riskli değilse bakın dedim baktı ve duydu çok şükür anca ondan kasıklarıma çok sitdetli olmasada farkedilecek şekilde ağrılar giriyor sebebi ne sizlerde oldumu

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ilk mayenemi oldum 6+2 hamileyim doktor kalp atışını alttan bakarsam duyarım dedi karından duyamadi bende riskli değilse bakın dedim baktı ve duydu çok şükür anca ondan kasıklarıma çok sitdetli olmasada farkedilecek şekilde ağrılar giriyor sebebi ne sizlerde oldumu
Atina da bana da doktor alttan baktı ama ince ucluydu ucuna jel sürüp baktı ama bende ağrı olmadı burada nasıl bakıyorlar bilmiyorum canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum 🙏

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben yurtdisindayim 16. Haftaydi sanirim. Bu zamana kadar hep alttan bakti hic ağrı yaşamadım. Bence doktoruna soyle cnm.

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben yurtdisindayim 16. Haftaydi sanirim. Bu zamana kadar hep alttan bakti hic ağrı yaşamadım. Bence doktoruna soyle cnm.
Anladım canım saol teşekkür ederim ilk gebeligimde de hep Alttan olmuş tü kanamam filan başlamıştı ondan endiselindim sorayım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Atina da bana da doktor alttan baktı ama ince ucluydu ucuna jel sürüp baktı ama bende ağrı olmadı burada nasıl bakıyorlar bilmiyorum canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum 🙏
Burdada aynı aleti hiç hissetmiyorsun bile ağrı filan olmuyor dedigingibi jel şurup yapiyor ama hiç olmayan kaşık ağrısı bugün başlayınca teaduf diyemiyorsun

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım saol teşekkür ederim ilk gebeligimde de hep Alttan olmuş tü kanamam filan başlamıştı ondan endiselindim sorayım dedim

Burdada aynı aleti hiç hissetmiyorsun bile ağrı filan olmuyor dedigingibi jel şurup yapiyor ama hiç olmayan kaşık ağrısı bugün başlayınca teaduf diyemiyorsun
Haklısın canım çok geçmiş olsun

...

Moderator
Mod
rank
Eğer kendini sıktıysan olabilir canım.Ama uzun sürmez.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde olmuştu hatta bakarken agrı olabilir dedi birazda biz kastıgımızdan oluyo kendimizi çok şiddetli ise ihmal etme doktora görün

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Benimde olmuştu hatta bakarken agrı olabilir dedi birazda biz kastıgımızdan oluyo kendimizi çok şiddetli ise ihmal etme doktora görün
Yok canım çok şiddetli değil bişey saplanirgibi geliyor gidiyor geliyor gidiyor uzanip dinlenince geçti biraz çok şükür

Eğer kendini sıktıysan olabilir canım.Ama uzun sürmez.
Öyle olmuş sanırım canım şimdi daha iyiyim geçti sanki

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım çok şiddetli değil bişey saplanirgibi geliyor gidiyor geliyor gidiyor uzanip dinlenince geçti biraz çok şükür

Öyle olmuş sanırım canım şimdi daha iyiyim geçti sanki
İyi çok şükür cnm artık bakmaz kolay kolay alttan zaten

Tüm sayfalar yüklendi.