Gebelikte aşırı turşu yeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmaberen tarafından oluşturulan Gebelikte aşırı turşu yeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,422 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte aşırı turşu yeme
Konbuyu başlatan Fatmaberen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım 14 haftalık hamileyim canım çok turşu istedi ve bir kavonoz turşu yedşm sonra mide bulantısı isal bebekte danki dünden berii hareket etmiyor lütfen bilgi verin

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım 14 haftalık hamileyim canım çok turşu istedi ve bir kavonoz turşu yedşm sonra mide bulantısı isal bebekte danki dünden berii hareket etmiyor lütfen bilgi verin
Kiz bi kavanoz yenirmi korkma ama 14 haftalik daha yeni yeni hareket etti haftalar ama bi acile git bence ultrasona gir 😉😉 dünden beri diyorsun bence simdi gitmelisin

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm tursunun bi zarari olacagini dusunmuyorum zaten haftasida biraz kucuk hareketlerini hisetmeye bilirsinde bazen kadinlar 16 haftadan sonra hissetmeye baslar ama cikolata ye uzan biraz karnini ovala bekle bakalim hareket ediyomu

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyin fazlası zararlı herşey bi yana tuz oranı fazla olduğu için aşırı ödem yapar ishal mide bulantınız da bi doktora görünün bol su için ama bebeğe bişey olacağını sanmıyorum

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Cnm tursunun bi zarari olacagini dusunmuyorum zaten haftasida biraz kucuk hareketlerini hisetmeye bilirsinde bazen kadinlar 16 haftadan sonra hissetmeye baslar ama cikolata ye uzan biraz karnini ovala bekle bakalim hareket ediyomu
Ewt haftası küçük ama böyle sanki iki haftadır seyirmeleri başkamış tatlı bişey yedigimde özellikle dondurma yedigimde kelebekler uçuşuyor sanki karnımda🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende o haftalarda bi tabak yedim 3 gün tansiyonum kötüleşti daha nerde kavanoz
Bnde asla turşu görmek istemiyorum

Bende o haftalarda bi tabak yedim 3 gün tansiyonum kötüleşti daha nerde kavanoz

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ewt haftası küçük ama böyle sanki iki haftadır seyirmeleri başkamış tatlı bişey yedigimde özellikle dondurma yedigimde kelebekler uçuşuyor sanki karnımda🤗

Zaten o bi anlık yiyince kesiliyorsun sonrası olmuyo yine canı çekerse ye ama az az herşeyden tüket bebek içinde korkma gerçekten haftası öyle hareket edicek kadar büyük degil yinede korkun varsa acile git ultrasonda görünce rahatlarsın meleğini

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Zaten o bi anlık yiyince kesiliyorsun sonrası olmuyo yine canı çekerse ye ama az az herşeyden tüket bebek içinde korkma gerçekten haftası öyle hareket edicek kadar büyük degil yinede korkun varsa acile git ultrasonda görünce rahatlarsın meleğini
Evt okadar haftası büyük degil bebgin işte biz anneler çok korkuyorum benim başımdan iki tane düşük geçti biri ikizdi digeri tekti öyle olunca çok korkuyorum bişey olack diye

Ay kiyamam hameleyken oluyo bende 1 kilo baklavayi yemistim farkina varmadan😂ama turşudan bisey olmaz inşallah allah sağlıkli bi şekilde kucağına almayi nasip etsin😘😘😘
Çok teşekkür ederim amin inş 😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.