Gebelikte baş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Gebelikte baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 501 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte baş ağrısı
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 9. Haftadan 17. Haftaya kadar oldu tatlım malesef parol bile geçirmiyor. Ben çay ve kahveyle geçirmeye çalıştım kafeini azalttigim içinde biraz artmış. İnşallah sende tedavini bulabilirsin

Ş

Şirin

Guest
Bol bol su için belki şu eksiği olduğu içindir ya da benim sunizitim var her duştan sonra saçlarımı tam kurutamadigim zaman tutar.parol de çok etkili olmuyo malesef.ama doktorunuza danışın mutlaka magnezyum eksikliğinden de olabiliyormuş.ve doktorumun bana söylediği gebelikte vücudun neresi agriyorsa agrisin çok uzun süreli ağrı olmamalı yoksa rahimde gevşeme oluyor doğum başlatıyormus.bilginiz olsun (gebeliğin başlarında bende çok çektim şuan Allah'a şükür daha iyiyim)

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol su için belki şu eksiği olduğu içindir ya da benim sunizitim var her duştan sonra saçlarımı tam kurutamadigim zaman tutar.parol de çok etkili olmuyo malesef.ama doktorunuza danışın mutlaka magnezyum eksikliğinden de olabiliyormuş.ve doktorumun bana söylediği gebelikte vücudun neresi agriyorsa agrisin çok uzun süreli ağrı olmamalı yoksa rahimde gevşeme oluyor doğum başlatıyormus.bilginiz olsun (gebeliğin başlarında bende çok çektim şuan Allah'a şükür daha iyiyim)
Toz alerjim vardı evi komple temizledim ondan beri ağrıyı cekiyorum canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar