Gebelikte baş ağrısı

• Konbuyu başlatan Uzaklardan birisi
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Uzaklardan birisi tarafından oluşturulan Gebelikte baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 505 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte baş ağrısı
Konbuyu başlatan Uzaklardan birisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
U

Uzaklardan birisi

Guest
Merhaba arkadawlar nasilsiniz?
6 haftalik gebeyim demek olar ki her gun hic durmadan surekli bawim agriyor hic kesmiyor arisi neden ola bilir acaba 29 zu doktura gedeceyim dedim bu sure icinde sizede soyleyim neden ola bilir acaba cok ariyor bawim (((bi oneriniz varsa soyleyin sevinirim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar nasilsiniz?
6 haftalik gebeyim demek olar ki her gun hic durmadan surekli bawim agriyor hic kesmiyor arisi neden ola bilir acaba 29 zu doktura gedeceyim dedim bu sure icinde sizede soyleyim neden ola bilir acaba cok ariyor bawim (((bi oneriniz varsa soyleyin sevinirim
Çok ağrın olduğunda parol atabilirsin canım, karanlık sessiz bi odada uzanmak uyuyabilirsen birazda uyumakta çok iyi geliyor

U

Uzaklardan birisi

Guest
Hic durmuyor ki arim surekli bawim agriyor of yaa ne yapacagimi hic bilmiyorum ben azeri olduqum ucun tam bilmedim parol ne cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar