Gebelikte bebeğimin hareket edip etmediğini nasıl anlayabilirim ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yıldız hande tarafından oluşturulan Gebelikte bebeğimin hareket edip etmediğini nasıl anlayabilirim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bebeğimin hareket edip etmediğini nasıl anlayabilirim ?
Konbuyu başlatan Yıldız hande
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 16 haftalık hamileyim bebeğim hareket ediyormu bilmiyorum anlamıyorum nasıl anlaya bilirim hareket ettiğini lütfen yardımcı olun 😞
Bende 24 haftama giricem insallah daha yeni hissediyorum bende nasil hissetcem diyodum ama bir gece ansizin uykuda seni bir tekmeliyo masallah uykundan uyandiriyo🤣ben uyanip esime kizmistim karnima vuruyosun die sonra bir daha vurunca anladim ki esim degilmis vuran🤣🙈

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin hareketlerini 20. Haftada hissetmeye başlarsın kuzum canını sıkma. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Amin cnm çok sağol teşekkür ederim korktum bı an hareket etmesi gerekiyordu dediler bana korktum bişey oldu diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha erken hele ilkse çok erken benim ikinci 19da tek tük hissettim şuan 21 haftaligim net hissediyorum sende zamanla hissedersin kuzucugunu az kalmış 🤗🤗
İnşallah cnm çok heyecanlıyım onu his edicem diye

Daha erken hele ilkse çok erken benim ikinci 19da tek tük hissettim şuan 21 haftaligim net hissediyorum sende zamanla hissedersin kuzucugunu az kalmış 🤗🤗
Bende 24 haftama giricem insallah daha yeni hissediyorum bende nasil hissetcem diyodum ama bir gece ansizin uykuda seni bir tekmeliyo masallah uykundan uyandiriyo🤣ben uyanip esime kizmistim karnima vuruyosun die sonra bir daha vurunca anladim ki esim degilmis vuran🤣🙈
Maşallah 🧿 umarım bende bı an önce his ederim Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Maşallah 🧿 umarım bende bı an önce his ederim Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Daha erken olabilir canım bende 20.haftadayim yeni hissetmeye başladım ilk gebelikde daha geç hissedilebilirmis
Teşekkür ederim cnm umarım bı an önce his ederim de içim rahatlar 🤗

Daha erken olabilir canım bende 20.haftadayim yeni hissetmeye başladım ilk gebelikde daha geç hissedilebilirmis
Teşekkür ederim cnm umarım bı an önce his ederim de içim rahatlar 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.