Gebelikte bebegin bacağı kısa olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Gebelikte bebegin bacağı kısa olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,651 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bebegin bacağı kısa olması
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne olacağım

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Canim kaç haftaliksin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde 36haftamda gittiğimde bebeğin bacaklari on gün kısa dedi
Bir sorun mu dedim yani napicaz dedim sorun olup olmadığı biz doğunca anliycaz beş gün sonra gel eğer hala aynı değerde gösterir uzamazsa doğumunu başlatalım dedim bakalım iki gün sonra kontrolüm var

Anne baba kisaysa çocukta kısa olabilir dedi bana canım yani kesin bı sıkıntıdan dolayıdır diyemem dedi genetikte olabilir demişti insalh öyle biseydir ama üzülme bnde başta biraz taktım kafama ama Rabbime dua et belkide kısa çocuklarımız olucak

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bana da aynısını dedi doktor doğum yaptım cnm boyuna göre biraz kısa gibi ama öyle abartılıp üzülecek bişey yok bizde kısayı zaten

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canim kaç haftaliksin

Bnde 36haftamda gittiğimde bebeğin bacaklari on gün kısa dedi
Bana da aynısını dediler ilk gebeligimde ve oğlumda bacağı kısa boyu kısa. Felan dediler. Ama hiç bir sorun yaşamadım şükür böyle seylere inanıp canınızı sıkmayın benim yavrum sadece zayıf doğdu ve. Minacikdi boyle şeyler için üzülmeyin kimisi korkutmak için yapıyorlar. Gercekden boyle sey yaşayan varmı bilmem ama ben. Bu. İlk gebeligimde. Her zaman derlerdi ama ben aldirmazdim çocuğum saglikli doğdu

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason ölçümlerinde sanırım bu haftalarda hep bu sorunlar çıkıyor bende gittim banada bebeğin gelişimi 2 hafta önde ama karın bölgesinde bir hafta geride dedi 10 gün sonra tekrar gel dedi kilo takibi yapacakmış kilo alırsa sorun olmaz dedi hatta bu konuyla alakalı post açtım ama görülmedi sanırım kimseden cevap gelmemişti ALLAH'A TEVEKKÜL edicez Rabbim ne eylerse Güzel eyler hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲
Gittinmi canım peki on gün sonra yoksa yenimi dediler daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar