Gebelikte burun tikanikligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zynp tarafından oluşturulan Gebelikte burun tikanikligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,532 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte burun tikanikligi
Konbuyu başlatan Zynp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynp

Asya01

Kayıtlı Üye
rank
Canim çok teşekkür ederim 🙏 sanada geçmiş olsun çok sevindim buradan yazarız hayatım ben geldim doğuma vs İnşallah ikimizin de prenses leri olur 💕❤️
Benim ki prenses değil prensesim 4.5 yaşında bu da prensim olacak inşallah Allah nasip ederse cnm Rabbim şifalar versin cnm boğaz burun yüzünden doktora gittim bana antibiyotik verdi içmez olaydım vajinal enfeksiyon yapıyormuş megersem şimdide onun derdinden ölüyorum 😔

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki prenses değil prensesim 4.5 yaşında bu da prensim olacak inşallah Allah nasip ederse cnm Rabbim şifalar versin cnm boğaz burun yüzünden doktora gittim bana antibiyotik verdi içmez olaydım vajinal enfeksiyon yapıyormuş megersem şimdide onun derdinden ölüyorum 😔
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum 🙏

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allah şifa versin InşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar