gebelikte çamaşır suyu kokusuna maruz kaldim bebege zarari olmusmudur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perikızı tarafından oluşturulan gebelikte çamaşır suyu kokusuna maruz kaldim bebege zarari olmusmudur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte çamaşır suyu kokusuna maruz kaldim bebege zarari olmusmudur
Konbuyu başlatan Perikızı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynp

Perikızı

Kayıtlı Üye
rank
Biraz kaldıysan birşey olmaz canım.Bende bazen kullanmak zorunda kalıyorum
Biraz yani bir 5 6 dk felan olabilir banyodan cıktıgımda cok agır kokuyordu korktum hemen yogurt felan yedım ama bebegımd bişe oldumu diye korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biraz kaldıysan birşey olmaz canım.Bende bazen kullanmak zorunda kalıyorum inşallah geceden beri uyuyamıyorum cok sagol 😊

...

Moderator
Mod
rank
Biraz yani bir 5 6 dk felan olabilir banyodan cıktıgımda cok agır kokuyordu korktum hemen yogurt felan yedım ama bebegımd bişe oldumu diye korktum
Bende senin gibi hemen yoğurt yiyorum. ama buaralar girmedim çamaşır suyuna.Sende dikkat et canım.Doğumdan sonra kullanırız.Bazıları hiç çamaşır suyu kullanmıyor.Mutlaka alternatifi vardır.Biz bilmiyoruz.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibi hemen yoğurt yiyorum. ama buaralar girmedim çamaşır suyuna.Sende dikkat et canım.Doğumdan sonra kullanırız.Bazıları hiç çamaşır suyu kullanmıyor.Mutlaka alternatifi vardır.Biz bilmiyoruz.
101 de viking ürünleri var yeşil olanı wc için ben onu kullanıyorum bitkisel bi ürün hem temiz de yapıyor öneririm

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun biraz camaşirsuyunun kokusuna maruz kaldım bebege zararı olmuşmudur 😒
Birşey olmamıştir ama kullanmasan iyi olur bende bulaşık makinasına kullanıyorum birde evyeye hemen döküp yıkıyorum bir iki dk çabucak wc banyoya da çiftin banyo spreiller var çokta güzel oluyor yada bingo oksijen var banyo için harika oluyor camsil şişesinde olanı aynayalar sık sıl durulamaya bile gerek kalmıyor musluklar pırıl pırıl oluyo

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kullanıyorum çamaşır suyu inşallah bisey olmaz canim.Biraz da mecburen oluyor bu dönemde çocuklar okula gidip geliyor gebelik var hastalık zamanı. Ama az koyuyorum suya zaten çamaşır suyu az koysanda fayda eder bence yogun olanlardan kullanma kokusuna dayanamazsan maske tak eldiven kullan penceriyi aç balkona cık hava al.

Tüm sayfalar yüklendi.