Gebelikte çay ve kahve tüketimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Gebelikte çay ve kahve tüketimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,093 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte çay ve kahve tüketimi
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canım birkaç gündür çok çay istiyor. 2 bardaktan fazla içmezdim Limon sıkıp sıkıp içesim geliyor. 4,5 bardak içsem sorun olur mu acaba

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Günde üç bardak açık çay içebilirsin demişti benim doktorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sabahlari iki bardak aksamlarida 3 bardak cay içiyorum bende acik iciyorum oglanda ne cay ne kahve ne kola asitki icecek aburcubur hasir gida hicbirsey yemedim icmedim çok dikkat ettim oğlum alerjik doğdu bunda hamile olduğumu öğrendiğim gun ayni seyleri ypmicam canim ne istiyorsa yicem iccem dedim kendime dozunu asmiyorum ama günde iki bardak kola yada canim kahve istediginde bir bardak kahve iciyorum🤣🤷

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canım birkaç gündür çok çay istiyor. 2 bardaktan fazla içmezdim Limon sıkıp sıkıp içesim geliyor. 4,5 bardak içsem sorun olur mu acaba
Ben kahve içmem ama ilk aylar sadece kahvaltıda bir su bardağı içiyodum çay şimdi akşamlarıda 3 bardak içiyorum eşim varken ama yanlızken demlemiyorum bile yani açık içmeye çalış 3 bardak iç en fazla üstüste her gün içme 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar