Gebelikte Çiğ köfte yenir mii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubs tarafından oluşturulan Gebelikte Çiğ köfte yenir mii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,507 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Çiğ köfte yenir mii
Konbuyu başlatan Kubs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin boyunca en çok canım çiğköfte istedi ve yememezlik yapmadım.mide yanması çeke çeke yedim.Zarari olmaz faydası vardir icinde bisürü vitamin var sonuçta düşününce.marul hamilelikte cok faydali maruluda cig kofte yediriyor.zarar belki de etli olandadir. Etsizde bi zararı olacağını düşünmüyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama sen daha 6 haftamınmışsın bunu görmeden yazmışım fazla baharat acı ilk zamanlar zararlı olur.fazla yemeden bi tane ile nefsini körelt bence.

Ama sen daha 6 haftamınmışsın bunu görmeden yazmışım fazla baharat acı ilk zamanlar zararlı olur.fazla yemeden bi tane ile nefsini körelt bence.

Belkide katkı maddeleri vardır hazır paket gıdalar gibi içinde bilemeyiz her dönemde aşırısı zarar veriri

Tüm sayfalar yüklendi.