Gebelikte coraspin hap kullananlar ne kadar süre kullandınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan Gebelikte coraspin hap kullananlar ne kadar süre kullandınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,399 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte coraspin hap kullananlar ne kadar süre kullandınız ?
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Sizde sadece hapinimi kullanıyodunuz acaba ne kadar devam edeceksiniz kullanmaya. Banada işte Dr dogumdan sonra çocuk Dr una sorarsın dedi
Hapını verdi doktor canım.Cuma kotrolum vardı.bırak demedi bana doktorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

8 gün sonra doğumum var

8 gün sonra doğumum var
Pıhtılaşma çok tehlikeli canım.Bebeğe besin gitmiyor pıhtılaşma olursa.Corasprin pıhtılaşmayı engelliyor.

Dudum

Kayıtlı Üye
rank

8 gün sonra doğumum var

Pıhtılaşma çok tehlikeli canım.Bebeğe besin gitmiyor pıhtılaşma olursa.Corasprin pıhtılaşmayı engelliyor.

Rabbim saglicakla hayırlısıyla kucaginiza almayi nasip etsin 🤲🥰kaç haftalık oldunuz sezeryanmı olucaksiniz o zmn

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben 34 +5 oldum pıhtılaşmaya meyilli olduğum icin coraspin hap kullaniyodum şimdiye kadar akıl edip doktora sormam gerekirdi ama unuttum dün sordum fazla bile kullanmis çoktan kesmen gerekirdi kes hemen dedi acaba 2 3 hafta fazla kullanmış olmam bebeğime bı zarar verir mi çok korkuyorum biyerde fazla kullanmamın kalbi için sıkıntı yaratacağı denildi iyice evham yaptım ☹️
34 haftaya kadar kullandm cnm

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım🤗.37+1 haftalığım.Sezaryen olacak nasipse.Sen kaç haftalık oldun canım.😘
Bnde 34+6 oldum 2 hafta sonra kontrolüm var banada Dr dediki eğer bebek hâlâ dönmediyse sezeryan için gün vericem dedi. Siz 1 hafta sonra sezeryan olcaksanz artk ilacı kesmeniz gerekmez mi tekrar sorun isterseniz

...

Moderator
Mod
rank
Bnde 34+6 oldum 2 hafta sonra kontrolüm var banada Dr dediki eğer bebek hâlâ dönmediyse sezeryan için gün vericem dedi. Siz 1 hafta sonra sezeryan olcaksanz artk ilacı kesmeniz gerekmez mi tekrar sorun isterseniz
Benimde o haftalarda tersti canım.Şimdi düz ama ben sezaryen olcağım.Bir önceki oğlumda sezaryenle oldu.Cuma kontrolum var sorarım canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar