Gebelikte dis agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ülkiye Su annesi tarafından oluşturulan Gebelikte dis agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte dis agrisi
Konbuyu başlatan Ülkiye Su annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ülkiye Su annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mrb annisler 7 haftalik hamileyim dun aksam dan bei dis agrisi cekiyorum. Dayanamadim ve agri kesici hap yuttum simdi bebegime bisey olurmu ilacdan diye endiseliyim. Acaba dis cektirsam olurmu Agrisidan duramiyorum.

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Mrb annisler 7 haftalik hamileyim dun aksam dan bei dis agrisi cekiyorum. Dayanamadim ve agri kesici hap yuttum simdi bebegime bisey olurmu ilacdan diye endiseliyim. Acaba dis cektirsam olurmu Agrisidan duramiyorum.
Ben 28 haftalıkken gidip kanal tedavisi yaptırdım ama ilk trimesterda almıyorlar son trimesterda da çok nadiren alıyoruz dedi dr m benim çok ağrım olduğu için işlem yaptı

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
2. Trimesterda atropinsiz anestezik madde ile tedavi yapılıyor. Ben iki dolgu yaptırdım 15 haftalıkken bir sıkıntı olmadı şükür. Dis hekimleri ne yapacaklarını biliyor zaten. Sen geciktirme. 3.trimesterda işlem yapmayabilirler. Çekim yerine mümkünse kanal dolgu iste

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk 3 aydan sonra diş tedavisi çekimi drun izniyle yapılıyor ben 16 haftalıkken çektirmiştim sanırım. Parol falan kullanabilirsin gebelikte ama majezik gibi ağır ilaçlar alma geçmiş olsun

Ülkiye Su annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk 3 aydan sonra diş tedavisi çekimi drun izniyle yapılıyor ben 16 haftalıkken çektirmiştim sanırım. Parol falan kullanabilirsin gebelikte ama majezik gibi ağır ilaçlar alma geçmiş olsun
Sagol canim tesekkurler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 28 haftalıkken gidip kanal tedavisi yaptırdım ama ilk trimesterda almıyorlar son trimesterda da çok nadiren alıyoruz dedi dr m benim çok ağrım olduğu için işlem yaptı
Ay bilmem artik ya cok agriyor. Bide bir ay beklemeliyim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2. Trimesterda atropinsiz anestezik madde ile tedavi yapılıyor. Ben iki dolgu yaptırdım 15 haftalıkken bir sıkıntı olmadı şükür. Dis hekimleri ne yapacaklarını biliyor zaten. Sen geciktirme. 3.trimesterda işlem yapmayabilirler. Çekim yerine mümkünse kanal dolgu iste
Tmm canim sagol

Helin212

Kayıtlı Üye
rank
Benim de çok ağrıyordu gittim özel diş Hastanesine doktorumdan kağıt almam gerekirmis yoksa cekmiyorlar aldım ve öyle çektim aslında direk doğum acilden de alsan veriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.