Gebelikte dis dolgusuna mavi ışın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Gebelikte dis dolgusuna mavi ışın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 408 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte dis dolgusuna mavi ışın
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 6.5 aylik gebeyim. dis dolgumun degismesi gerekiyordu. Doktor gebe oldugumu biliyor. Dolgu yaptiktan sonra 10,15 saniye mavi bir ışın tutuyorlarya onu tuttu. Sonra kafama cok takildi o işinin bebege bir zarari olur mu. Bilginiz var mi kizlar😔

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar bugün 6.5 aylik gebeyim. dis dolgumun degismesi gerekiyordu. Doktor gebe oldugumu biliyor. Dolgu yaptiktan sonra 10,15 saniye mavi bir ışın tutuyorlarya onu tuttu. Sonra kafama cok takildi o işinin bebege bir zarari olur mu. Bilginiz var mi kizlar😔
Doktor hamile olduğunu bilerek zarar verecek bir şey yapmaz canım bence

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Doktor hamile olduğunu bilerek zarar verecek bir şey yapmaz canım bence
Evet bende oyle dusunuyorum. Daha oncede demisti gebelige zararli olacak birsey vermeyiz sana diye. Birde aklima su geldi. Bazen gebeler dolgu kanal tedavisi vs yaptiriyor. Ozaman mutlaka dolgu ya bu ışın tutuluyor. Zarari olsa genel olarak yapilmaz diye aklima geliyor🥴

...

Moderator
Mod
rank
Evet bende oyle dusunuyorum. Daha oncede demisti gebelige zararli olacak birsey vermeyiz sana diye. Birde aklima su geldi. Bazen gebeler dolgu kanal tedavisi vs yaptiriyor. Ozaman mutlaka dolgu ya bu ışın tutuluyor. Zarari olsa genel olarak yapilmaz diye aklima geliyor🥴
Annelik böyle birşey canım.Hep aklımız yavrularımızda🤗

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
O mavi Işın dolgunun sürüldüğü anda çabuk kuruması için bi nevi o yönden tutuluyor ztn zararı olsa doktor yapmaz

Özlem333

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana 6 ayı geçerse yapılmaz dedi size nasıl yaptılar acaba 6.5 aylıkken zararliymis 3 ve 6 ay arası yapiliyormus dış tedavileri

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana 6 ayı geçerse yapılmaz dedi size nasıl yaptılar acaba 6.5 aylıkken zararliymis 3 ve 6 ay arası yapiliyormus dış tedavileri
Cnm benim kanalli disimde dolgu vardi. Ama dolgu yanlis yapilmis diye söktürüp yeniden yaptirtdim. Yani igne, film , ilac vs hic birini almadim. Direkt dolgu kondu okadar cnm. Şuan küçük bir çürüğum var onu dogumdan sonra gel dedi mesela.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar