Gebelikte et aşermek?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sarıcivciv41 tarafından oluşturulan Gebelikte et aşermek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 650 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte et aşermek?
Konbuyu başlatan Sarıcivciv41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
9 haftamızı doldurduk. Son 10 gündür aşırı şekilde et ve et ürünleri aşeriyorum öyle böyle değil içinde et olan ne varsa canım çekiyor bide aşırı şekilde ekşi şeyler yiyorum. Sizce cinsiyetle alakası varmıdır? Yada bu durumları yaşayan anneler bebişlerinizin cinsiyetleri ne oldu?

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
9 haftamızı doldurduk. Son 10 gündür aşırı şekilde et ve et ürünleri aşeriyorum öyle böyle değil içinde et olan ne varsa canım çekiyor bide aşırı şekilde ekşi şeyler yiyorum. Sizce cinsiyetle alakası varmıdır? Yada bu durumları yaşayan anneler bebişlerinizin cinsiyetleri ne oldu?
Rabbim saglikla kucagina almayi nasib etsin canim.. iki oglumda da et ve et urunleri ama ozellikle Adana kebabi , lahmacun asermistim canim. ve eksi ilk zamanlar cok canim istedi yedim ve sonradan eksiden tiksinme durumuna geldim... suan ucuncu bebegime hamileyim bu da kız olcak insaAllah canim.. bunda ilk zamanlar hicbirsey canim istemedi istahsizlastim. et yemek istemedim.. suan lahmacun , balik canim istiyo sadece onlari yiyorum et olarak. daha cok sebeze ve meyvelerdeyim🙃 yinede asermeyle cinsiyetin pek alakasi olmuyo canim..

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim de kızımda eski ve tuzlu canım çok istedi ama etten tve tatlidan tiksindim normalde tatliyi cok seven ben oglanlarda da hep tatlı asermisdi ama cinsiyete alakası varmi billemicen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar