Sorum var Gebelikte gelisim geriligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hattuc tarafından oluşturulan Gebelikte gelisim geriligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 288 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte gelisim geriligi
Konbuyu başlatan hattuc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar 29 haftalık gebeyim ama bebegim 27 haftalık neden böyle bi bilgisi olan var mi
Ne zamandan beri gelişimi gerril geliyor canım doktorun bu konuda ne diyor peki
1 2 hafta geriden gelmesine gelişim geriliği diyemeyiz canım ama 3 hafta geriden gelmesi gelişim geriliği olabilir

hattuc

Kayıtlı Üye
rank
İki hafta önce gittin kilosu iyi boyu kısa dedi bugün gittim ikiside geride dedi 29 haftalıksin ama bebek 27 haftalık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğimde ciddi derecede böbrek genişlemesi de var bu arada ondan olabilir mi erken doğumla ameliyat edilmesi planlanıyor ama çok küçük yapamiyorlar ciğer gelişim iğnesi verdiler bugun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar 29 haftalık gebeyim ama bebegim 27 haftalık neden böyle bi bilgisi olan var mi
Öncelikle 2 hafta gelişim geriliği sayılmaz canım doktorun biraz korkutmul sanırım. 2 haftanın üstünde ise gelişim geriliği denir bebek büyükçe bebeğin ortalamasını almak daha zordur. Mesela şöyle örnek vereyim ben 18 haftlık gebeyim 19 olacağım geçen doktora gittiğimde pantalonumu tam indirmediğim için doktor bir kısma bakamadı ve bebel 17 haftlık dedi sonra ben hocam biraz daha indireyim deidğimde Şimdi oldu şuan net gözüküyor demişti bunun gibi. Zamanl keseye bebek tam yapıştığı için ölçümlerde hata olabiliyor. Önemli olan bu ölçümün 2 yi geçmemesi. Be boy kısalığı genetik olabilir yapısaldır ve normal karşılanır

hattuc

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle 2 hafta gelişim geriliği sayılmaz canım doktorun biraz korkutmul sanırım. 2 haftanın üstünde ise gelişim geriliği denir bebek büyükçe bebeğin ortalamasını almak daha zordur. Mesela şöyle örnek vereyim ben 18 haftlık gebeyim 19 olacağım geçen doktora gittiğimde pantalonumu tam indirmediğim için doktor bir kısma bakamadı ve bebel 17 haftlık dedi sonra ben hocam biraz daha indireyim deidğimde Şimdi oldu şuan net gözüküyor demişti bunun gibi. Zamanl keseye bebek tam yapıştığı için ölçümlerde hata olabiliyor. Önemli olan bu ölçümün 2 yi geçmemesi. Be boy kısalığı genetik olabilir yapısaldır ve normal karşılanır
İnşallah canım ya valla korktum biraz

Tüm sayfalar yüklendi.